Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

2016.03.25 tarihli Terazi burcu yorumu

Yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönem fakat beklentilerinizin yarattığı gerilimi denetlemeniz pek kolay olmayabilir. Seyahate çıkmak ve sportif faaliyetler sizi rahatlatacak. Marjinal kişiler ve ilginç konular ilginizi çekebilir. Bu arada ani değişikliklerden rahatsızlık duymanız da mümkün. Aslında kendinizi keşfettiğiniz bir süreç içindesiniz ve yenilikler ilginizi çekerken aynı zamanda huzursuzluk hissetmenize de neden olabilir. Hayata ve olaylara bakış açınız değişiyor. Bu arada aceleci davranmayın ve güç mücadelesi yapmaktan kaçının. Bugün farklı organizasyonlar dikkatinizi çekebilir ancak yapmanız gereken işlere odaklanmanız gerekiyor. İlginç konular ve karşılaştığınız sürprizler dikkatinizi dağıtabilir. Sorunları büyütmeyin.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Özel yaşamınızda bol vakit harcadığınız, size ait mekanların güzelleştirilmesi ile ilgili olarak bazı kişilerle görüşebilirsiniz. Bir tamirat veya tadilat gündeme gelebilir.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

İş dünyanızdaki hareketlenmeler, aklınızı karıştırabilir. Çevrenizdeki güvendiğiniz kişilerle toplantılar gerçekleştirebilir veya görüş alışverişinde bulunabilirsiniz. Özellikle para akışı konusunda konuşmak istediğiniz çok şey olabilir.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün hassas olduğunuz olaylar daha fazla gündeme gelebilir. Kişisel önem verdiğiniz işlerle uğraşabilirsiniz. Sağlığınızı göz ardı etmeyin. İkili ilişkilerinizde kendinizde daha yumuşak tutum sergilemelisiniz. Hızlı tepkiler vermek karşınızdakini incitebilir. Uğraştığınız konularda sonuç odaklı yaklaşacağınız bir gündesiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

KISKANÇLIK krizine girebilirsiniz. Beklediğiniz ilgiyi görememek sizi hırçınlaştırıyor. Bu huysuzluğunuz büyük problemlere yol açabilir.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aldığınız sorumluluklar, hayatı farklı bir yönden algılamanıza sebep olabilir. Üzerinizde ağır bir yük varmış hissine kapılabilirsiniz. Bu da sevdiklerinize tepki vermenizi kolaylaştırabilir.