Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

2016.04.13 tarihli Terazi burcu yorumu

Bilgisayar teknolojisi ve bilimsel yenilikler ilginizi çekecek. Ayrıca farklı kültürler ve kabul görmeyen toplumlar hakkında çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Öğrendiklerinizi ortaya koymak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz fakat konu hakkında bilgisi ve ilgisi olmayan kişilere fikirlerinizi anlatmasanız iyi olacak. Yanlış anlaşılmalar olabilir. İddiacı ve tartışmacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Hareket halinde olmak ve yeni şeyler keşfetmek sizi heyecanlandırıyor. Bu arada yeni yerler ve yeni insanlar keşfetmek isteyebilirsiniz. Ancak aceleci davranmaktan kaçının ve iyi araştırmadan karar vermeyin.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Yakın çevrenizin bazı şeyleri gizlediğini düşünebilir ve bunları öğrenmeye çalışabilirsiniz. İnsanları fazla zorlamayın; kendilerine saklamak istedikleri şeyler olabilir. Yardımınıza ihtiyaç duyarlarsa zaten kendiliklerinden geleceklerdir.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Anlaşmalar ve bunlara ilgili görüşmeler için yapılacak seyahatler gündeme gelebilir. Bir yolculuk için gerekli hazırlıkları ve ayarlamaları yapmaya başlayabilirsiniz. Bazı görevlerinizi bir arkadaşınıza devretmeniz mümkündür.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızdaki konulara yön kazandırmak için çaba gösterebilirsiniz. İlerleme kaydetmek ve göz önünde olmak isteyebilirsiniz. Bazı konuları açığa çıkarabilirsiniz. İletişimden kaynaklanan aksaklıklar yaşanabilir. Ticari konulara daha gerçekçi yaklaşmanız gerekebilir. Yakın çevrenizdeki değişikliklerden etkilenebilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kuruntulu ve çabuk üzülen biri oldunuz. Bu kadar duygusallık yeter diyerek kendinizi yenilemelisiniz. Biriken işlerinizi tamamlamalısınız.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca arkadaş çevreniz ve özel hayatınızdaki ilişkileriniz ile görüşme ve toplantılarınızda iletişim problemleri ile karşılaşabilirsiniz. 17.00 sonrasında sakin ortamlarda bulunmak, evde zaman geçirmek ve pozitif insanlarla görüşmek faydalı olacaktır.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kadın-erkek ilişkilerinde ve yakın çevrenizdeki insanlarla olan bağlantılarınızda kendinizi iyi hissedeceksiniz. Güzel şanslar yakalayacaksınız. Parasal konularda güzel gelişmeler söz konusu.