Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

2016.06.07 tarihli Terazi burcu yorumu

Tahammülsüz ve sabırsız olduğunuz bir dönemdesiniz. Parasal konulara yönelik gerilim hissedebilirsiniz ancak harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Yapabileceğinizden daha büyük istekleriniz olabilir. Olabileceklerden daha fazlasının peşinden koşarsanız, olabilecek projeler dahi olmaz. Biraz makul olun ve kendinizi fazla zorlamayın. Ayrıca bütçenizi dikkatli yapmanız gereken bir dönemdesiniz. Yaşantınızda yapmak istediğiniz değişiklikleri bir kez daha gözden geçirin ve güçlü kişileri karşınıza almaktan kaçının. Bu arada sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Hareket halinde olmak sizi rahatlatacak.  

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bugün yaşamın güzel yanlarının ortaya çıkacağı keyifli bir gün geçirmeye hazırlanın. Özel yaşamdaki sorun ve anlaşmazlıklar üzerinde düşünmek yerine anın tadını çıkarmaya yönelmelisiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Meslek hayatınızdaki fırsatları inceleyebilirsiniz. Bunları en iyi şekilde değerlendirmenize yarayabilecek yaratıcı fikirlerin zihninizi doldurması ana konular arasına girebilirler.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızla ilgili konularda öngörülü davranmalısınız. Çabalarınızın karşılığını alabilirsiniz. İşlerinize yenilik katabilirsiniz. Bazı konuların netlik kazanması gerekebilir. Üstlerinizle iletişiminiz önem kazanabilir. Göz önünde olmak isteyebilirsiniz. Yabancılarla ilgili konularda harcama yapabilirsiniz. Değişik fikirler geliştirebileceğiniz bir gündesiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bütçenizi gözden geçirebilirsiniz. Parasal konulara yönelik hırslı bir tavır içine girmeniz mümkün. Şanslı bir dönemde olduğunuzu düşüneceksiniz.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Işığınızı, enerjinizi ve yeteneklerinizi en iyi şekilde sergileyip, ilişkilerinizde güzel bir teklifle karşılaşabileceğiniz, basın, yayın, yurtdışı bağlantılı işler, yolculuklar, eğitimler ve medyadan destek görebileceğiniz, ilişkilerinizde etkili iletişim kurabileceğiniz pozitif bir günden geçmektesiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu hafta kariyer ve iş oluşumlarınıza daha fazla odaklanabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda duygusal sorunlarınıza yakın arkadaşlarınızdan veya işyerinizde sizi seven bir insandan çözüm bulabilirsiniz. Bir seyahat veya eğitim fırsatı sizi çok mutlu edebilir.