Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

21.04.2016 tarihli Terazi burcu yorumu

Kafanız karışık olduğu için soğuk algınlığı ve benzeri ateşli hastalıklara kolay yakalanabilirsiniz. Fakat yaşam enerjiniz yüksek olduğu için hastalanacağınızı anladığınız dakika hemen önleminizi alacaksınız. Şimdi hasta olmanın sırası değil ve yapacağınız çok iş var. Hatta güçlü istekleriniz ve beklentiniz sizi canlı tutacak. Çok çeşitli işleri aynı zamanda yapmanız gerekebilir ve bu arada dikkatiniz dağılabilir. Verdiğiniz bazı sözleri unutabilirsiniz veya sürpriz misafirleriniz olabilir ve bazı işlerinizi ertelemeniz gerekebilir. Fakat çok çalışmak size iyi gelecek ve böylece enerji fazlanızı boşaltmanıza yardımcı olacak.  

Terazi burcunun bugün genel durumu

Rahat ortamlarda bulunma ve keyfinize bakma isteğinizin artacağı bir gündesiniz. Evinizin konforunu bırakıp da dışarı çıkmak istememeniz mümkündür. Ancak; sorumlulukları ön planda tutmalısınız.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Rahat ortamlarda bulunma ve keyfinize bakma isteğinizin artacağı bir gündesiniz. Evinizin konforunu bırakıp da dışarı çıkmak istememeniz mümkündür. Ancak; sorumlulukları ön planda tutmalısınız.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Bazı konularda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Eşinizden beklemediğiniz tepkiler alabilirsiniz. Gün içinde objektif olmaya ve kendinizi karşı tarafın yerine koymaya çalışmalısınız. İlişkilerde tartışmalardan kaçınmalısınız. Sağlığınıza özen göstermenizde fayda var.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İçten kahkahalarınızla karşı cinsi kendinize hayran bırakıyorsunuz. Sevdiğiniz kişi etrafınızda pervane oluyor. Ufak sorunlarla baş edebiliyorsunuz.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca aile ilişkileriniz ve değer verdiğiniz kişilerle iletişiminize odaklanabilir, sahip olduğunuz değerlere daha fazla sahip çıkma eğilimi gösterebilir ve evinizle ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz. Hayatınızda kalıcı değerler isteğinizin arttığı bugün, akşamüstünden itibaren etkili olan Ay Merkür karesi ile gece yarısına dek ikili ilişkilerde duygusal olarak eksiklik hissedebilir, problemleri daha rahat tespit edebilirsiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Birkaç günün isteksizliği bugün geride kalmaya başlayacak. En çok özel hayatınıza dikkat etmeniz gerekecek. Yakın çevrenizden alacağınız destekler birçok konuyu rahat atlatmanızı sağlayabilir.