Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

21.06.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

Yaz Gündönümü ile birlikte duygularınız yükseliyor ve kendinizi daha enerjik hissetmeye başlıyorsunuz. Bugün eski arkadaşlarınızla haberleşebilir ve keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar eski fikirlerinizi ve yarım kalmış projelerinizi hatırlamanıza neden olabilir. Merak ettiğiniz soruların cevapları ile karşılaşabilirsiniz ve düşünceleriniz derinleşebilir. Ancak bu durum isteklerinizi gerçekleştirmek için olaylara daha farklı açılardan bakmanıza yardımcı olacak. Üstelik bugün bakış açınızı değiştirmek ve sorunlara çözüm bulmak için uygun zaman.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Tüm dikkatiniz, akraba ilişkileriniz ve aile yaşamınız üzerine odaklanabilir. Diğer taraftan, arkadaş çevrenizde de dikkatinizi çekecek bazı gelişmelerle karşılaşmanız mümkündür.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Çevrenizdeki insanları çok kudretli görebilir ve onların etkilerine kapılabilirsiniz. İleriki günlerde insanların her dediğini kabul etmeyin ve kendi fikirlerinize sarılın.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýlerleme, büyüme ve gelişme şansı bulabileceğiniz günlerdesiniz.

Önünüzde seçenekleriniz ve sizi dinlemeye hazır büyük bir kitle var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay ın olumlu açıları sosyal açıdan renkli, keyifli, akıcı iletişimde, sevdiğimiz kişilerle beraber değerlendirebileceğimiz ve özellikle akşam saatlerinde beklenmedik hoşluklara açık güzel bir günde olduğumuza işaret ediyor. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Arkadaşlarınızla bir arada olmak, dışadönük uğraşlar için uygun koşullar var. Başkalarında da destek bulabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İşinizle ilgili beklentileriniz sizi bazen sinirli ve çekilmez yapabiliyor. Bütçe dengenizi tutturmaya başladınız. Devam edin doğru yoldasınız.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinizi her ortamda güçlü bir şekilde ifade ederek, yapmak istediğiniz işlerde ön plana çıkabilir, özel hayatınızda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde aile ilişkileri ve özel hayatınızda duygusal olarak incinmeye ve problemlere yol açabilecek bir enerji sözkonusu olacağı için olası problemli konuların üzerine gitmemeniz ve sakinliğinizi korumanız faydalı olacaktır.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal çevre, davet veya organizasyon işleriniz ön planda olacak. Bugün yalnız kalmayacak ve gruplarla hareket etmekten keyif alacaksınız. Hayatınıza dair konularda arkadaşlarınız size yardımcı olacaklar.