Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

22.01.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

Hareketli bir gün geçirecek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Bu arada projelerinizi herkese anlatmayın. Özellikle konu ile ilgisi olmayan arkadaş ve akrabalarınıza anlatmamaya özen gösterin. Fikri olduğunu düşündüğünüz kişiler kafanızı daha çok karıştırabilir ve karar vermeniz zor olabilir. Özellikle olayların yavaş geliştiğini düşündüğünüz böyle bir dönemde karar vermeniz daha zor olabilir. En iyisi olayları akışına bırakın ve kendi kararlarınızı uygulamak için gayret gösterin. Böylece başarılı girişimlerde bulunabilirsiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Kalabalık sosyal ortamlara girmeniz ve bu ortamlarda oldukça hareketli saatler geçirmeniz mümkün. Bazı gelişmeler yaşayabilir ve sosyal hayatınızdaki şartların iyiye doğru değiştiğini görebilirsiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

İş dünyasından insanlarla bir araya gelmek için çok uygun bir gündesiniz. İşinizle ilgili sunum veya kişisel tanıtım yapmak, kartvizitler dağıtmak yoluyla değerli kariyer fırsatları yaratmanız zor olmayacaktır.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Kendinize güvenin, diğerlerinin ne söylediği veya ne yaptığı değil, ne yapılması gerektiği önemli ve sizin gerçekten değerli fikirleriniz var. İş birliklerine açık olmanız ve katılımcı kişiliğiniz belli konularda yalnız olmadığınızın anlaşılmasını sağlayacaktır. Aşk hayatınız yaşam tarzınızda olumlu değişikliklere sebep olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sezgilerimizin, merhamet, empati ve şefkat başlıklarının ön plana çıkabileceği, aldatıcı veya yanlış yönlendirmelere açık bir gündeyiz. Özellikle akşam saatlerinde yanıltıcı tavırları olan kişilere dikkat etmemiz gerekiyor. Bugün ve yarın etkili olabilecek diğer bir etkiyse, saldırgan ve düşmanca tavırları olan kişileri gündeme taşıyabilecek olması olabilir. Dolayısıyla, sözel sataşmalara maruz kalmamak için ilişkilerinizin gergin olduğu kişilerden veya riskli yerlerden uzak durmanızda fayda var. Gün genelinde birbirimizi koruyup kollama ve birlikte hareket etme arzumuz yüksek. Sularla, akışkanlarla ve kimyasallarla bağlı konuların da ön plana çıkabileceği iki günlük süreçteyiz. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma ortamında sorumluluklarınızda değişiklikler olabilir. Birlikte çalıştığınız kişilere karşı daha hassas olma eğiliminde olabileceğiniz zamanlar var. Gün içinde işle ilgili sizi yoran konularla uğraşabilirsiniz. Bitirmeniz gereken evrak işlerinizle uğraşmak bugün için daha iyi olabilir. Sağlığınıza daha çok özen göstermelisiniz.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yönetici gezgeniniz Venüs, Kova burcunda ve Geri giden Merkür'le iletişim içinde.. Aile ve sevdiklerinizin yararına iş yapmak istiyorsunuz. Bugün emlakla ilgili projeleriniz varsa, dikkatli olmalı ve iyi düşünmelisiniz.. Sevdiğiniz bir aile bireyinle ortak bir proje gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Sosyal yaşantınızla ilgili güzel bir gün sizi bekliyor.

Terazi Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün bir miktar motivasyon eksikliğiniz söz konusu. Yolunda gitmeyen ve aksayan işlerin hevesinizi kaçır masına izin vermeyin. B azı şeyleri tekrar gözden geçirip hataları tespit etmek, düzeltmek için bir mola iyi gelebilir.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.