Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

22.04.2016 tarihli Terazi burcu yorumu

Bugün daha derin ve yoğun duygular içinde olacaksınız. Bilinçaltınızı uyandıran olaylar ile karşılaşabilirsiniz ve annenizin yaşadığı olaylardan veya davranışlarından etkilenebilirsiniz. Daha önce dikkatinizi çekmeyen konular artık size çok ilginç gelebilir. Sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar yaşayabilirsiniz. Veya marjinal ilişkileri konu alan filmler izleyebilir ve kitaplar okuyabilirsiniz. Özgür olmak ve içinizden yükselenleri yapmak için acele etmeyin. Sürprizler sizi değiştirecek ve geleceğe yönelik farklı istekler içine gireceksiniz. Farklı çevreler ve değişik organizasyonlar dikkatinizi çekecek. Yaşam felsefeniz değişebilir.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Yakın olduğunuz kişilerle bazı ortaklaşa girişimlerde bulunduysanız, bunlarla ilgili yeni fikirler bulabilirsiniz. Bu fikirleri insanlara olumlu bir iletişim ile aktarın ve fazla heyecana kapılıp empoze etmeye çalışmayın.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Bugün güç savaşlarından uzak, keyifli bir gün geçirmeye bakın. Rahat ve dinç bir zihin ile işlerinize odaklanın. Önünüzdeki fırsatları gerçekçi bir yaklaşımla değerlendirin ve doğru kararlar almanızı sağlayacak süreçleri başlatın.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizdeki olaylardan etkilenebilirsiniz. Zihinsel olarak yoğun bir gündesiniz. Acele kararlar sizi zorlayabilir. Eksik iletişimden kaynaklanan stresler yaşayabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Sabırlı davranmanız gereken olaylar yaşayabilirsiniz. Ticari konularda daha aklı selim davranmalısınız.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Özellikle bekar Terazilerin biraz dikkatli olması gereken bir zaman. Olmaması gereken duygusal yaklaşımlarla karşılaşma olasığınız var.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde finansal durumunuz, çocuklarınızla ilişkileriniz ve özel hayatınızda yaşadıklarınız karşısında kendinize verdiğiniz değerle ilgili bir mücadeleden geçebilirsiniz. Mars Uranüs ve Pluton arasındaki t-kare exact olduğu için motivasyon ve konsantrasyonunuzu güçlendirmeli, ilişkilerinizde önemli konuları tartışmamalı ve enerjisi daha rahat bir günde paylaşımda bulunmayı tercih etmelisiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün şartlar sizden yana olabilir. Öncelikleriniz kendi hayatınız üzerinde yoğunlaşacak. Kafanıza göre hareket edeceksiniz. Yakın çevrenizdeki insanlarla birlikte hareket edebilirsiniz.