Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

22.12.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

Hareketli bir gün geçireceksiniz ve hareket halinde olmak keyfinizi yerine getiriyor. Arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve çeşitli organizasyonlar yapabilirsiniz. İlginç davetler ve değişik organizasyonlar ilginizi çekecek. Bu arada duygularınız derinleşiyor... Arkadaşlarınızın ilgisi ve katılacağınız davetler sizi karamsar duygulardan uzaklaştırabilir. Fakat burcunuz ile sert bakış açısından bulunan Venüs_ün geri gitmeye başlamış olması ile birlikte eski istekleriniz, ilişkileriniz ve geçmişte yaşadığınız ilişkileri hatırlayabilirsiniz. Ayrıca parasal konulara yönelik duygularınız değişebilir. Duygularınız derin olsa bile arkadaşlarınız ile iletişiminiz kuvvetli olacak. Bu akşam saat: 19:11_de oluşan Kış Gündönümünü arkadaşlarınız ile birlikte karşılaşabilirsiniz ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.  

Terazi burcunun bugün genel durumu

Tüm dikkatiniz, akraba ilişkileriniz ve aile yaşamınız üzerine odaklanabilir. Diğer taraftan, arkadaş çevrenizde de dikkatinizi çekecek bazı gelişmelerle karşılaşmanız mümkündür.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Çevrenizdeki insanları çok kudretli görebilir ve onların etkilerine kapılabilirsiniz. İleriki günlerde insanların her dediğini kabul etmeyin ve kendi fikirlerinize sarılın.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde sizi strese sokan durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Finansal anlamda yenilenme yaşayabilirsiniz. Bununla ilgili etrafınızdakilerden fikir alacağınız zamanlar var. Endişe duyduğunuz konuları ilerletmek durumunda kalabilirsiniz. Sorumluluklarınızdaki artışın sizi yorduğunu hissedebilirsiniz. Sakinliğinizi korumalısınız.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugünlerde şansınız çok açık. Yatırım planlarınız için tam zamanlama. Her şeyden mutluluk yakalıyorsunuz. Aileniz sizden övgü ile söz ediyor.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu 1 ay boyunca aileniz her şeyden önemli olabilir ve çalışmalarınızı evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz. Ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa bu süreçte onlarla ilgilenebilirsiniz.