Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

23.04.2016 tarihli Terazi burcu yorumu

Bugün dikkatinizi işlerinize odaklayacak ve sizi rahatsız eden konuları çözümlemenin yollarını arayacaksınız. Pek çok işi aynı zamanda yapmak durumunda kalabilirsiniz ve kafanız karışabilir. Aslında kararlarınızı değiştirmeyi başarabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için farklı çözümler bulabilirsiniz. Tabii inatçı ve sert bir tavır içinde bulunmadığınız takdirde... Kafa karışıklığı yüzünden soğuk algınlığı ve benzeri rahatsızlıklar da olabilir. Fakat yaşam enerjiniz yüksek ve kendinizi fazla zorlamazsanız, hafif atlatacaksınız. Ayrıca yakınlarınızın sağlıkları veya çeşitli sorunlarını çözmek için yardımcı olmanız gerekebilir.  

Terazi burcunun bugün genel durumu

İç dünyanıza odaklanabilirsiniz. Hissettiklerinizi gözden geçirmeniz ve kökenlerini bulmaya çalışmanız mümkündür. Bu arayışınızı dış dünyadaki kişilerden gizlemeniz söz konusu olabilir. Belki de duygularınızı açmalısınız.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Etrafınızda bazı gizli faaliyetler yürütüldüğünü fark edebilir ancak bunları araştırmaya isteksiz olabilirsiniz. Bugün zihniniz ne konuya odaklanıyorsa onunla ilgilenin. Dış dünyada fazla bir şey kaçırmayacaksınız.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz konularda yeteneklerinizi kullanabileceksiniz. İşlerinizde tamamlanmalar söz konusu. Parasal konular gündeminizi meşgul edebilir. Yeni kaynak arayışı içinde olabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde çatışmalar olabilir. Yaşanan olaylarla ilgili kararlar almak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla konuşmak sizi rahatlatabilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

En yakın dostlarınızla bir araya gelerek dertleşmek istiyorsunuz. Açılmak ve onlardan akıl almak istiyorsunuz. En doğru olanı yapıyorsunuz.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde finansal durumunuz, çocuklarınızla ilişkileriniz ve özel hayatınızda yaşadıklarınız karşısında kendinize verdiğiniz değerle ilgili bir mücadeleden geçebilirsiniz. Mars Uranüs ve Pluton arasındaki t-kare exact olduğu için motivasyon ve konsantrasyonunuzu güçlendirmeli, ilişkilerinizde önemli konuları tartışmamalı ve enerjisi daha rahat bir günde paylaşımda bulunmayı tercih etmelisiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Elinize bir miktar para geçebilir ya da parasal konularda çeşitli hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Alacak-verecek dengesini iyi oturtmaya çalışın. Aniden başlayacak bir ilişki devreye girebilir.