Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

23.12.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

Bugün dikkatinizi kendinize odaklayacak ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Üstelik huzursuzluk ve gerilim hissetmeden içinde bulunduğunuz durumu gözden geçirebilir ve daha önce rahatsız eden düşüncelerden uzaklaşıp daha yapıcı bir tavır içine girebilirsiniz. Alacağınız davetlere gidebilir, etkileyici ve farklı görüşlere sahip kişilerle tanışabilirsiniz. Veya tanışmış olduğunuz kişiler ile ilgili araştırmalar yapabilirsiniz. Bugün eski dostlarınız ile haberleşebilirsiniz ve arkadaşlarınız ile birlikte eğlenceli organizasyonlara katılabilirsiniz. Bu arada eski dostlarınızın ziyaretine gitmeyi düşünebilirsiniz.  

Terazi burcunun bugün genel durumu

İç dünyanızda olan bitenleri tanımanız sayesinde, dış dünyaya yansıttıklarınızın ifade şeklini de dürtüleriniz değil, kendiniz belirleyeceksiniz. İleriki günlerde yaklaşımlarınız değişirse, bu değişimin temelleri bugün atılabilir.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

İş çevrenizde olan bitenleri farklı bir pencereden izlemenizi gerektirecek şartlarla karşılaşabilirsiniz. Bugün, bazı kişilere daha farklı davranmak, planları yeni bir yöntem ile uygulamaya koymak gerekebilir. Şartlara direnmeyin.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Fakat beklentilerinizi tam da karşılamayan olaylar yaşanabilir. Yabancılarla ilgili konuları sonuca bağlanmakta zorlanabilirsiniz. Gün içinde düşüncelerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla zaman geçirmek size iyi gelebilir. Akşam saatlerinde bazı durumları kontrol edemeyebilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Fırtınanın ortasında gibi hissediyorsunuz kendinizi. Bazen teslimiyetçi bir düşünceyle kendinizi koy veriyorsunuz. Başkalarını umursamayın.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dış ortamlarda ve seyahatlerde kendinizi ortaya koyacaksınız. İş hayatınızda dalgınlıklara dikkat edin. Kafanızda büyüttüğünüz bazı konular kolay mutlu olmanızı engelleyebilir.