Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

24.06.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

İyimser ve neşeli duygular içinde olacaksınız. Yolculuğa çıkabilir, farklı şehirleri ve ülkeleri görüp tanıyabilirsiniz. İçinizde hissettiğiniz yoğun duygulardan ve mücadeleden uzaklaşacaksınız. Bugün beklentilerinizin uyandırdığı sabırsızlık ve tahammülsüzlük halinden uzaklaşıp keyif aldığınız konular ile ilgileneceksiniz. Seyahate çıkmak ve eğlenceli ortamlarda bulunmak keyfinizi yerine getirecek. Hiçbir şey yapamıyorsanız, bugün açık havada dolaşın ve çevreniz ile ilgilenin. İyimser ve rahat kişiler ile görüşmek, sizi de rahatlatacak.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Özel yaşamınızda değişik durum ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Normal yaklaşımınızın dışında metotlar belirlemeniz gerekebilir. Bazı insanlar, kendilerini farklı bir bakış açısından görmenizi istiyor olabilirler.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

İşlerinizle alakalı bazı eski konuları açıklığa kavuşturup bunların ağırlığından kurtulabileceğiniz bir gündesiniz. Yaratıcılığınız ve hayal gücünüzü kullanarak sorunları aşacak yöntemleri bulabilirsiniz.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Maddi konularda, isteklerinizin sınırını çizmek zorundasınız. Maddenin değerini bilen siz, bugün ipin ucunu kaçırabilirsiniz. İş yaşantınızda yaratıcılığınızı istediğiniz gibi kullanarak olayları yönlendirebiliyorsunuz. Yeni görüşmeleriniz var. İyi niyetinizin yanlış anlaşılması sizi engelliyor. İkna edici konuşarak sorunlarınıza bir çözüm bulmanız gerekiyor

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişilerin iniş çıkışlı karakterleri, ayın son haftasında, gergin diyalogları ya da mücadele ortamlarını gündeme taşıyabilir.

Uyum sağlamanın veya ortak zeminde buluşmanın zor olacağı ya da birkaç gün için çözülmüş gibi görünen sorunların aslında uzun soluklu olduğunun farkına varabileceğiniz günlerde olabilirsiniz. Ne olursa olsun, siz, doğru şekilde davranmalısınız. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendinizle ilgili yeni niyetler ortaya koyabilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yoğunlaşacağınız zamanlar olabilir. İlişkiler ön plana çıkabilir. Ailedeki hassas konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Uğraştığınız konularda daha fazla büyümek isteyebilirsiniz. Bunun için uygun koşullar yakalayabileceksiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Size ulaşmak isteyip, omzunuza sarılarak mutlu olma hayalleri kuran karşı cinsi fark etmiyorsunuz. Oysa aşk konusunda bir hayli şanslısınız. Dürüstlüğünüz her zaman aşk insanı olduğunuzu kanıtlıyor. PARA: İş arkadaşlarınız işinizde ciddi olmanızı istiyor ama içinizden gelen espri yeteneğinizi yenemiyor ve hayatı şakaya alıyorsunuz. SAĞLIK: Diğer insanların söylediklerini kafanıza takıyorsunuz. Aklınızın durduğu noktadasınız.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerinden itibaren eşiniz, partneriniz ve sevdiğiniz insanlardan sizi çok mutlu edecek muazzam güzel haberler, teklif ve davetler alabilirsiniz. Gün içinde beklediğiniz haberleri alabileceğiniz, keyifli etkinliklerde yer alabileceğiniz bir enerji sözkonusu.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kariyeriniz hızlanacak. Sorumluluklarınızda artış görülebilir. Kendinizi göstermekten ve hedefleriniz için mücadele etmekten zevk alacaksınız. Patronlarınız ve üslerinizle olan iletişiminize özen göstermeniz gerekiyor. Yersiz alınganlıklardan uzak durmaya özen gösterin.