Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

26.07.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve bugün hissettiğiniz huzursuzluktan sıyrılmak için çevrenizle ilgilenebilir, dışarı çıkabilir ve farklı aktivitelere ilgi duyabilirsiniz. Bu arada yakınlarınızı ve sevdiklerinizi ihmal etmeyin. Ayrıca tartışma ortamlarından uzak durun ve fikirlerinizi şimdilik kendinize saklayın. Ani değişikliklerden etkilenebilirsiniz ve içinde bulunduğunuz durumu gözden geçirebilirsiniz. Karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir. Bugün dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun. Verdiğiniz sözleri veya bazı evrakları unutabilirsiniz. Önünüzde duran evrakları arayabilirsiniz.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Kendinizi rahat ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Bu, insanların hoş sohbetinize çekilmesini sağlayabilir. Sosyal ortamlara girin. Özel olduğunu düşüneceğiniz bir insan sizinle ilgilenebilir.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Kendinizi rahat ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Bu, insanların hoş sohbetinize çekilmesini sağlayabilir. Sosyal ortamlara girin. Özel olduğunu düşüneceğiniz bir insan sizinle ilgilenebilir.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay para evinizde ilerliyor ve kazançlar konusunda fazla hayale kapılmamanız konusunda sizi uyarıyor. Sosyal yaşantınızda karşılaşacağınız kişilerin farklı düşünceleri başlangıçta hoşunuza gidecektir. Fakat daha sonra yargılayabilirsiniz. Bugün yoğun enerjiniz sizi yorgun ve keyifsiz yapabilir. Bugünlerde dinlenmeye özen göstermelisiniz.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Aniden ortaya çıkabilecek karışıklıklar söz konusu olabilir. Bu gibi bir durumda, kendinizi veya karşı tarafı olayların iyi yönünü görmesi için ikna etmek yerine, keskin zekanızı kullanarak ortaya çıkan durumları çözmeniz daha doğru olacaktır.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Agresif etkilerin ön planda olabileceği bir hafta sonundayız. Dün de bahsettiğim Uranüs Mars karesi beklenmedik gelişmelere, ani tepkilere, ani açıklamalara, aniden gelişen tartışmalara açık birkaç günlük süreçte olduğumuzun göstergesi. Yüksek tansiyon rekabeti ve mücadeleci ortamları arttırabilir. Sırlar veya gizli planlar açığa çıkabilir. Bu açının bir diğer yüzü olarak, ufak tefek sakarlıklara ve kazalara açık olduğumuzu bilerek hareket etmemizde de fayda var. Aslında bu ve benzer etkilerin varlığını ve etkisini Temmuz başından beri dile getiriyorum. Detaylı açıklama okumak isterseniz, internet sayfalarımızdaki arşiv yazılarımı okuyabilirsiniz. Günün diğer önemli gezegen etkisi de, aşk hayatımızda, güzellik, sanat ve estetik başlıklı işlerde 8 Eylül e kadar olumsuzluklara neden olabilecek Venüs gerilemesi, ama bu başlığı yarın ele alacağım. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Parasal konulara özen göstermelisiniz. Öğle sonrasında ziyaretler, yolculuklar dikkat çekiyor.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Çevrenizde olup biten her şeyden haberdar olmak istiyorsunuz. Gün içinde tartışma yaşayabilirsiniz.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde kariyerinizle kariyerinizle ilgili önemli görüşmeler yapabilir, patronlarınız, aile ve kurumlardan destek alabilir, finansal imkanlarınızı geliştirecek tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Yeteneklerinizle herkesin ilgisini çekeceğiniz bugün ilişkilerinizde partnerinizden şüphe duymamalı, kıskançlık gibi duyguları ona yansıtmamalısınız.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Eski duygusal konular ve ilişkiler ay sonuna kadar devrede olabilir. İlişkilerinizde sıkıntılara açık olacaksınız. Ay sonundan 6 Eylül’e kadarki süreçteyse arkadaşlarınızla ve sosyal çevrenizle ilişkilerinizde aksilikler oluşabilir.