Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

27.06.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

İletişim trafiğiniz çok hızlı olacak ve kararlarınızı bildirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Sempatik ve etkileyici bir biçimde isteklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Daha önce yapmak istediğiniz halde bir türlü gelişmeyen işler ile ilgili yeni gelişmeler meydana gelecek ve moraliniz yükselecek. Bugün alacağınız haberler sizi harekete geçirecek ve yeni girişimlerde bulunacağınız fırsatlar ile karşılaşacaksınız. Daha önce çok zor görünen konular şimdi size kolay gelecek ve yeni tanıştığınız kişiler ile iletişiminiz kuvvetli olacak.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Yeni ilişkiler kurduğunuz insanlar size bugün oldukça etkileyici gelebilirler. Yine de bu kişileri iyi inceleyin. İlişkilerinizi gelecekte ne kadar ileri götürebileceğinizi doğru biçimde değerlendirin.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Maddiyatla ilgili olarak yoğun bir gün geçirmeniz mümkündür. Ek kaynak bulmak, en azından ek kaynak yaratmak için kullanılabilecek bazı fikirler üretmekle görevlendirilebilirsiniz.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Duygusal yaşantınızla ilgili kesin tavırlarınız mevcut. Çevresel koşullarınızı yeniden irdelemekten korkmuyorsunuz. Geçmişle ilgili konuların kafanıza takılmasına izin vermemelisiniz. Ay'ın bulunduğu konum, sizi ve çevrenizi sınama şansı verirken, kendinizi aşma konusunda sizi daha da güçlendiriyor.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Beklenmedik teklifler, davetler, ufak tefek sürprizler ya da hediyeler söz konusu olabilir.

Dolayısıyla, bugünlerde, size yakın olan ve sizi seven kişilere ya da gruplara yakın durmaya çalışmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcundaki Ay’ın olumlu açıları gün boyu ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz, sevgi bağları kurmamız, yüzeysel olmayan ilişkiler geliştirmemiz, enerjimizi sevdiğimiz aktivitelere harcamamız için uygun koşullar oluşturuyor. Ýşlerin istediğimiz gibi akabileceğimiz bugünü doğru değerlendirmeli ve önümüzdeki üç dört gün boyunca, olası hoş sürprizlere, önerilere veya tekliflere açık olmalıyız. Yaratıcılığımızın yüksek olması olayları farklı açılardan ele almamıza olanak tanıyor. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün alışveriş yapacaksanız, olumlu fırsatlar bulabilirsiniz. Elinizdekileri daha iyi kullanmak mümkün.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Ay... Dostlarınızın sorunlarına eğilmeniz güzel ancak kendi sorunlarınızı da unutmayın. İlişkilerinizi gözden geçirmelisiniz.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün 11.07’de Yengeç burcunda gerçekleşecek olan ve etkisini üç gün önce ve sonra hissettirecek olan Yeni ay ile birlikte kariyeriniz ve çalışma hayatınız açısından muazzam bir destek ve çıkış enerjisi alırken, faydalı iş görüşmeleri yapabilir, 1 temmuz itibariyle yeni işlere başlama kararı alabilir, bu süreçte patronlarınız ve kurumlardan daha yoğun destek görebilirsiniz. Toplum içinde enerjiniz ve ışığınızla ön planda olmanızı sağlayacak bu yeni ay haftasında etkin olan Uranüs Mars karşıtı, özellikle sorunlu devam eden ilişkilerde aldatmalar, ayrılıklar ve ani bitişlere sebep olabilir. Finansal durumunuzu ve ikili ilişkilerinizi düzenlemeniz gereken yeni ay haftasında hayatınızda gelişmekte olan her durumda kendinize ve kaderinize güvenmeye devam etmeniz sizi yukarıya taşıyacaktır.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün maddi konulara odaklı bir gün sizleri bekliyor. Alışveriş yapabilir, çalışıyorsanız iş alanlarınızda parasal tatmini sağlayabilirsiniz. Kariyerinizdeki güzel ve etkili konuşmalar yerinizi sağlamlaştırabilir. İhmal ettiğiniz aile bireyleriyle ilgilenmek için güzel bir gün.