Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

28.05.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

Yaşamınızı renklendirme isteğiniz bugünlerde doruklara çıkabilir. Ciddi engellenmeleriniz var, birtakım şeyleri göze almanız gerekiyor. Arkadaşlık konularındaki zararlı bazı yaklaşımlar, yerini daha gerçekçi bir bakışa bırakabilir. Mevcut koşullarınızı daha olumlu görme yolunu seçebilirsiniz. Birkaç kişiyle birlikte kalkıştığınız girişimde şansa ihtiyacınız olacak.

Aşk:

Kendi kendinize yaşadığınız sıkıntı sizi hırçın davranışlara yöneltebilir. Sevgilinizin iş ilişkilerinden rahatsızlıklarınız var. Bu problemi ona açıklamanın yolunu bulmalısınız.

İş:

Ortalama beklentilerinizi yükseltebilirsiniz. Özverili çalışmalarınız ve tokgözlülüğünüz, iddiasız insan görüntüsü içinde olmanıza hiç uygun değil, buna dikkat etmenizde yarar var.

Para:

Gelecek günlerde, parayla ilgili sorunlarınızda büyük umutlar görünüyor. Birtakım hayalleriniz için paraya herkesten çok ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Fazla önem yüklemediğiniz ikili ilişkilerde verdiğiniz imaj, size güven duyulmamasına yol açıyor. Bir gurup içindeki ikili ilişkinizde bırakacağınız daha değişik bir izlenim, size beklemediğiniz fırsatlar sunabilir.


Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İş birliği içerisinde olduğunuz kişileri veya partnerlerinizi bazı konularda uyarmanız gerekebilir. Kötü olansa, sizi ve uyarılarınızı muhtemelen görmezden gelecek olmaları! Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında bir türlü kafamızı toplayamadığımız, dalgınlık, isteksizlik, kararsızlık, uykusuzluk, unutkanlık, yanılma, yanıltılma türünde sorunlarla ve sıklıkla ‘’Kafan nerede?’’ sorusuyla geçebilecek bir haftanın içerisindeyiz. Ancak, bugün için yaratıcılığımız yüksek, hayal dünyamız renkli. Spritüel, felsefik ve mistik konulara açığız. Yani bugün, kısmen de olsa daha akışkan diyebilirim Niobe’ce. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgileneceğiniz zamanlar var. İlişkileriniz gün içinde ön plana çıkabilir. Uğraştığınız işlerde yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel hassasiyetiniz olduğu konularda daha fazla kendinizi ifade etmek isteyeceğiniz zamanlar içinde olabilirsiniz. Akşam saatlerinde iletişim artabilir.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İmza bekleyen yazılı anlaşmalarınızın bir anda onaydan çıktığını görmek sizi rahatlatacaktır. Kendi isteklerinizde ısrarcı olmanız, daha fazla efor sarf etmenize neden olacak. Duygusal ilişkilerinize rest çekseniz bile, aşktan kopmanız kolay olmayacak. Bu dönem, cesaretinizi ve yeteneklerinizi zekanızla birleştirerek hedefe ulaşacaksınız.

Terazi Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.