Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

28.05.2016 tarihli Terazi burcu yorumu

Hareketli bir gün geçireceksiniz ve son güne kalmış işler ile ilgileneceksiniz. Daha önce ortaya çıkmış olan karışıklıklar çözülmeye başlıyor. Ancak aceleci ve zorlayıcı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Hayatınızdaki erkekler, mesela erkek kardeşiniz, erkek çocuğunuz veya arkadaşınız ile aranızda daha önce ortaya çıkmış olanlar sorunlar şimdi çözülmeye başlıyor. Sizin istediğiniz yönde çözümler olmasa bile daha rahat davranacaksınız ve böylece bakış açınız değişecek. Zaten karşılaştığınız zorlayıcı olaylar sizin bakış açınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor. Özellikle burcun birinci on günlük devresinin sonlarında ve ikinci on günlük dönemin sonunda doğmuş olanlar, yaşantılarında radikal değişik yapmayı arzu edebilirler. Veya gelişmeler radikal değişikliğe zorluyor olabilir. Güç mücadelesi yapmayın.  

Terazi burcunun bugün genel durumu

Ev yaşamının ön plana çıkacağı bir gün geçirebilirsiniz. Akşam evinizde sevdiğiniz kişileri ağırlamanız mümkündür. Yakın akrabaları ziyarete gitmek ve hoş vakit geçirmek de günün konuları arasında yer alabilir.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Ev yaşamının ön plana çıkacağı bir gün geçirebilirsiniz. Akşam evinizde sevdiğiniz kişileri ağırlamanız mümkündür. Yakın akrabaları ziyarete gitmek ve hoş vakit geçirmek de günün konuları arasında yer alabilir.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendinizi daha iyi hissedebilecek ortamlarda olabilirsiniz. Yaratıcı işler, çocuklarla ilgili uğraşlar da dikkat çekebilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kimseyi dinlemek istemiyorsunuz. Aklınızın dikine gitmek ve inatçı davranmak size fayda sağlamıyor.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hayattan keyif almak isterken tepkileriniz nedeniyle özel yaşantınızda bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Aktiviteler gününüzü doldurabilir.