Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

28.06.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

Beklentilerinizin gerilimini çevrenize yansıtmasanız iyi olacak. Aslında isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Sadece makul istekler içinde bulunun ve kendinizi zorlamayın. Biraz daha hoşgörülü ve sakin davranmalısınız. Özellikle sevdiğinizin ilgisi ve sıcak davranışları sizi etkileyecek. Karşılaştığınız kişiler ve olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve çocukluk günlerinde yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz. Duygularınız dalgalanabilir. Ancak sevdiğinizin ilgisi moralinizi yükseltecek ve olaylara farklı açılardan bakacaksınız.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Sağlığınıza önem vereceğiniz bir gündesiniz. Daha dengeli bir beslenme programı yapmak, bir spor merkezine üye olmak veya kötü bir alışkanlığı bırakma kararı vermek günün ana konuları olabilir.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Sağlığınıza önem vereceğiniz bir gündesiniz. Daha dengeli bir beslenme programı yapmak, bir spor merkezine üye olmak veya kötü bir alışkanlığı bırakma kararı vermek günün ana konuları olabilir.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Sıra dışı arkadaşlarınızın size yapacağı tekliflere hazır olmalısınız. Gününüzü renklendirecek ve iş imkanlarınızı daha da rahatlatacak cazip öneriler alabilirsiniz. Karşılaşacağınız kişilerin bazıları sizi farklı bir şekilde etkileyecektir.. Bugün, enerjinizi çevrenizdeki önemli kişilerle besleyebilirsiniz. Ziyaretçileriniz olacaktır..

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Beklenmedik teklifler, davetler, ufak tefek sürprizler ya da hediyeler söz konusu olabilir.

Dolayısıyla, bugünlerde, size yakın olan ve sizi seven kişilere ya da gruplara yakın durmaya çalışmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcundaki Ay’ın olumlu açıları gün boyu ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz, sevgi bağları kurmamız, yüzeysel olmayan ilişkiler geliştirmemiz, enerjimizi sevdiğimiz aktivitelere harcamamız için uygun koşullar oluşturuyor. Ýşlerin istediğimiz gibi akabileceğimiz bugünü doğru değerlendirmeli ve önümüzdeki üç dört gün boyunca, olası hoş sürprizlere, önerilere veya tekliflere açık olmalıyız. Yaratıcılığımızın yüksek olması olayları farklı açılardan ele almamıza olanak tanıyor. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Başkalarından destek arayabileceğiniz durumlar var. Ailevi konular içerisinde daha özenli hareket etmek gerekebilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Her konunun detaylarına takılıyor, adeta detaylarda boğuluyorsunuz. Sizler biraz anı yaşamalısınız zira özellikle de geçmişte takılıp kalıyorsunuz.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinizi ılımlı, yumuşak ve sakin bir enerji ile ifade ederken alınganlık ve küslük yapmamaya özen göstermeniz gereken bir zaman dilimindesiniz. Kariyerinizle ilgili görüşmeler gerçekleştirebilir, ailenize ve sevdiklerinize zaman ayırabilirsiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş alanlarınızda kalıcı güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Maddi konularda sorumlu ve disiplinli adımlar, iş alanlarınızda uzun soluklu işlere başlamanızı veya işlerinizde güzel sonuçlar almanızı hızlandırabilir.27 HAZİRAN 2015 TERAZİ BURCU YORUMUBugün maddi konulara odaklı bir gün sizleri bekliyor. Alışveriş yapabilir, çalışıyorsanız iş alanlarınızda parasal tatmini sağlayabilirsiniz. Kariyerinizdeki güzel ve etkili konuşmalar yerinizi sağlamlaştırabilir. İhmal ettiğiniz aile bireyleriyle ilgilenmek için güzel bir gün.26 HAZİRAN 2015 TERAZİ BURCU YORUMUBugün hayatınıza ve geleceğinize dair kendinizi rahat ve keyifli hissedeceksiniz. Etrafınızdaki olay ve kişilerin sizi ve hayatınızı olumlu yöne doğru çektiğini göreceksiniz. Kariyerinizde güzel gelişmeler var. Olumlu gelişmeler ilerleyen günlerde de devam edecek.25 HAZİRAN 2015 TERAZİ BURCU YORUMUKişisel istekleriniz ve beklentileriniz öne çıkmaya başlayacak. Özel ilişkilerinizde bazı huzursuzluklarınız olsa bile, ortaklaşa atılacak adımlarda farklı ve değişik tepkiler verebilirsiniz.