Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

28.07.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

Karmaşık duygular içinde olabilirsiniz ve sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Tutkulu aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir fakat tedbirli olmanız gerekiyor. Skandallardan uzak durun ve sevdiklerinizi zorlamaktan kaçının. Dışarı çıkmak, açık hava organizasyonları ve yabancı ortamlar sizi rahatlatacak. Duyduğunuz haberlere tepki göstermeden önce doğru olup olmadığını araştırın. Ayrıca yanlış anlamalar olabileceğini düşünerek davranın. En iyisi şimdilik fikirlerinizi kendinize saklasanız daha iyi olacak. Meydana gelen olaylar duygularınızı tamamen değiştirebilir...

Terazi burcunun bugün genel durumu

Duygusal yönünüz çevreyle daha samimi bir iletişim kurmanızı sağlayabilir. İnsanlarla aranıza mesafe koymadan içten sohbetler yapabilir, içinizdeki paylaşabilirsiniz. Bu paylaşımı en yakın olduğunuz kişilerle gerçekleştirmeye özen gösterin.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

İş dünyasında öne çıkma dürtünüzün ağır basacağı bir dönem geçirebilirsiniz. Her zamankinden daha girişken olabilir, fırsatları değerlendirmek için daha çok çalıştığınızı görebilirsiniz. Fikirlerinizi sunmak konusunda da oldukça istekli olacaksınız.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Duygu dalgalanmaları, yaşadığınız şu günlerde, akıllıca davranmanızı öğütlüyoruz. Sevdiğiniz kişi bazı konularda sizi üzebilir. Kendince de haklı sayılabilir. Durumunuzu gözden geçirmelisiniz. Sadece beklemeniz gereken konularda acele etmemelisiniz. Bazı duygular zaman geçtikçe daha anlamlı oluyor. Zamanla taşlar oturacak.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ortada olan gerçek şu yapmanız gereken çok iş var ve artarak yoğunluk devam edebilir.

Bu esnada farklı fırsatlar da yüzünü gösterecektir. Ancak, bunların ne kadarı gerçekten beklentilerinizi karşılar, o konuda net konuşmak zor görünüyor. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde hareketli zamanlar yaşayabilirsiniz. Konuşma ve yazışmaların yoğun olduğu zamanlar içindesiniz. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Sorumlu olduğunuz konularda ellerinizi kirletmek isteyebilirsiniz. İşlerinizde rahat ilerleyeceğiniz zamanlar var. Kardeşlerinizle zaman geçirmek size iyi gelecektir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hisleriniz size yanılgıya düşürebilir. Özellikle yeni tanışacağınız insanlara karşı önyargılı olmayın. Ertelediğiniz işleriniz sizi bunaltacak gibi.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca arkadaşlık ilişkileriniz sayesinde başarılı görüşmeler yapabilir, sosyal ortamlarda sevdiklerinizle bulunarak keyifli zaman geçirebilirsiniz. Özel yaşamınızda tekliflere açık olduğunuz bugün, devam eden projelerinizde fırsatlara açık bir gündesiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Haftaya iletişiminiz yüksek bir şekilde başlayacaksınız. Özel hayatınızın detaylarını yakın çevrenizle paylaşabilirsiniz. Olayları kendi bakış açınızla değiştirmeye çalışmaktan kaçınmalısınız.