Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

30.05.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

Kolay kabullenen biri değilsiniz. Bu niteliğiniz bazı durumlarda ters tepkiler verebiliyor.Yakında özlem gidereceğiniz bir kavuşmanız var. Aile ilişkileriniz, bugünlerde biraz daha ilgi ve özen gerektirebilir. Bugüne kesmiş olduğunuz önemli randevunuzdan istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz. Ama sabrederseniz bu, uzun vadede sizin kazancınıza olacak.

Aşk:

İlişkide yeterli gördüğünüz sorumluluklarınızın sınırlarını biraz genişletebilirsiniz. Kıskançlıkları aşk hayatının bir ihtiyacı olarak değerlendirmeniz, sevgilinizi rahatlatma görevinizi sekteye uğratıyor.

İş:

Bu günler içinde fazlasıyla önemli iki görüşmeniz var. Bu görüşmelerin biri, sizi birtakım sonuçlara ulaştırabilir. İş hayatınızdaki son gelişmeler sizinle çok ilgili değil, fazla ön plana çıkmanız gerekmiyor.

Para:

Bir para konusu, bugünlerde hoşlanmayacağınız düzeyde tartışılabilir. Para durumunuz yavaş, yavaş yoluna girecek. Bunda payınızın olabilmesi için masraflı sosyallikleri aza indirmeniz gerekiyor.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Hayatınızdaki bazı güvensizliklerinizi, hatalı kararlara yöneltebilecek boyutlara götürmemelisiniz.


Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konuların ya da konuşmaların neresinde olduğunuzu ya da sizi niçin ilgilendirmesi gerektiğini anlamayabilirsiniz. Üzerinde çok fazla durmayın. Zira, iki üç gün sonra, olayların rengi tamamen değişebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hafta boyu hissedilen kafayı toplayamama, halsizlik, kararsızlık veya kafa karışıklığı hali hafta sonuna(özellikle Pazar günü) yayılabilir. Bazı konularda birbirimizden tamamen farklı şeylerden bahsetmemize rağmen aynı şeyden bahsediyoruz hissine kapılabiliriz. Hayatımızda bu hafta yer alacak konular her neyse, tamamen kavramak, gerçeklere ulaşmak veya doğru şekilde değerlendirmek için üç gün beklememizde fayda var. Üç gün sonra gerçekler ortaya çıkacaktır ya da karışıklıklar giderilecektir. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel konularda daha aktifsiniz. Öğle sonrasında başkalarından destek bulmak için uğraşabilirsiniz.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Üzüldüğünüz kişisel sorunların kaynaklarını daha iyi analiz edebileceğiniz bir gündesiniz. Bu konuda ne kadar barışçıl düşünürseniz; ortak paydalarda birleşemediğiniz ilgili tüm kişiler için daha nazik kararlar alabileceksiniz. Bu sizin taviz vermeniz anlamına gelmiyor, aksine kişiliğiniz yüceliyor. Böbreklerinizle ilgili problemlere dikkat edin.

Terazi Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.