Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

30.06.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve kendinizi bugün iyi hissedeceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Hanım arkadaş ve yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz. Ayrıca duygularınızı rahat bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Bu arada güç sahibi olan kişilerden etkilenebilirsiniz ve içinizden yükselen kuvvetli arzular ile başa çıkmanız pek kolay olmayabilir. Ancak kendinizi farklı hissedeceksiniz ve marjinal kişilere ve olaylara ilgi duyacaksınız. Bugün karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Sürpriz aşklar hem tedirgin edici, hem de heyecan verici olabilir.

Terazi burcunun bugün genel durumu

İkili ilişkilerinizde son derece anlayışlı olabileceğiniz bir gündesiniz. Herkesin görüşüne kulak verin. Fikirlerinizi ve görüşlerinizi samimi ortamlarda tartışabilirsiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Maddiyatla ilgili olarak yoğun bir gün geçirmeniz mümkündür. Ek kaynak bulmak, en azından ek kaynak yaratmak için kullanılabilecek bazı fikirler üretmekle görevlendirilebilirsiniz.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevrenizde gelişen olaylara karşı oldukça temkinli hareket etmek zorunda kalıyorsunuz. Bugün, bilgilerinizi dostlarınızla paylaşırken, mizahi yönünüz ortaya çıkacak. Ay karşıt burcunuzda ilerliyor. Bu durum çalışma yaşantınızı olumlu bir şekilde etkiliyor ve kişisel ilişkilerinizde başarılı bir performans sergilemenize neden oluyor.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Biraz rahatlamalı ve önünüze çizilen yolun keyfini çıkartmalısınız. Duygusal, sağlıkla ilgili ya da iş hayatınızı ilgilendiren konularda sizin yararınıza olan bir yola girdiniz veya girmeniz sağlanıyor.

Tüm burçlar için gün geneli: Yeni randevular veya mevcut ilişkilerimizde yenileyici etkiler devrede. Aşırılıklara ve abartılara açık günlerdeyiz. Her şeyin fazlasını isteyebiliriz. Ýlişkiler, sosyal aktiviteler veya içine estetik katılması gereken işler bu anlamda desteklenirken, yeme içme, giyinme veya alışveriş temalı işlerde aşırılıklara kaçmak zararlı olabilir. Ýlerleyen saatlerde, bize verilen fikirleri veya önerileri dikkatle dinlememizde fikir farklılıklarını tartışmaya çevirmememizde fayda var. Dolunay stresi yavaş yavaş hissedilmeye başlasa da, Genel anlamda şanslı kazanımlara(özellikle, maddi, ilişkiler veya yaratıcılık gerektiren işler bazında) açık birkaç gün. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Geleceğinizle ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Öğle saatlerinde arkadaşlarınızla fikir ayrılığına düşebilirsiniz. Planlarınız iptal olabilir. Uluslararası konularla ilgileneceğiniz zamanlar var. İşten gelen fırsatları iyi değerlendirmeye çalışın. Meslek gruplarıyla iletişim artabilir. Akşam saatlerinde gevşemeniz için uygun koşullar oluşacaktır.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz bir arkadaşınızın üzüntüsü sizi de sarsabilir. Tam her şey yoluna giriyor derken çıkacak birkaç küçük aksilik moralinizi bozmamalı.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinizi sosyal ortamlar ve görüşmelerde enerjiniz ve ışığınızla en iyi şekilde gösterebileceğiniz bu zamanda, kalabalık ortamlar ve organizasyonlarda yer alabilir, arkadaş çevreniz ve sevdiğiniz kişilerle keyifli etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Gün içinde finansal konularda geçici problemler yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızdaki teklifleri değerlendirmeniz gereken bir zaman dilimindesiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizle ortaklaşa yapılan her iş sizi bir üst basamağa taşıyacak. Tek başınıza hareket etmek yerine sevdiklerinizden destek alın. Sosyal ortamlarda güzel şanslar yakalayabilirsiniz.