Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

30.07.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

Karmaşık duygular içinde olabilirsiniz ve sevdiklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Tutkulu aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir fakat tedbirli olmanız gerekiyor. Skandallardan uzak durun ve sevdiklerinizi zorlamaktan kaçının. Dışarı çıkmak, açık hava organizasyonları ve yabancı ortamlar sizi rahatlatacak. Duyduğunuz haberlere tepki göstermeden önce doğru olup olmadığını araştırın. Ayrıca yanlış anlamalar olabileceğini düşünerek davranın. En iyisi şimdilik fikirlerinizi kendinize saklasanız daha iyi olacak. Meydana gelen olaylar duygularınızı tamamen değiştirebilir...

Terazi burcunun bugün genel durumu

Gün boyunca, aile bireylerleriyle kurduğunuz ilişkilerde samimi ve sıcak bir hava olmasını sağlayacak etkiler alabilirsiniz. Tüm akraba iletişimleriniz ve etkileşimleriniz, uyum ile dolu olabilirler.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

İş hayatında fikir birliği kavramının öne çıkabileceği bir gün geçirebilirsiniz. Aniden çağrıldığınız toplantılar veya görüşmelere hakim hoşgörü, taviz ve uyum, üst seviyede olabilirler.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İlişkilerinize maddesel yaklaşıyorsunuz. Düşüncelerinizde karamsar davranışlar içinde olabilir ve kendinizi gereksiz üzebilirsiniz. Kinci özelliklerinizi ön plana çıkacaktır. Değişimlerinizi karşı tarafa yanlış yansıtıyorsunuz. Düşündüğünüz olumsuz düşünceler yüzünden kafanız karışabilir. Akıl sağlığınıza gereken önemi vermelisiniz.

Terazi Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sezgilerinize güvenmeniz gereken bir gündesiniz.

Bazı konularda engeller, aksilikler veya aşılmaması gereken sınırlar olduğunu düşünüyorsanız, fiyaskoyla sonuçlanabilecek girişimlerde bulunmadan önce sizi rahatsız eden iç sesinize kulak vermeniz daha iyi olur. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sorumluluklar ön planda. Halledilmesi gereken işler, görevler ve sorumluluklar disiplin gerektirebilir. Gün içerisinde karar alma yeteneğimiz yüksek. Öğle saatlerinde, insanlarla empati kurabilir, hiçbirşey beklemeden şefkatli yaklaşımlar içerisine girebiliriz ya da manevi başlıklı konular, dua etmek veya spritüel alanlara ilgi göstermek için uygun saatlerde olacağız. Akşam saatlerinde ise, duygusal anlamda biraz baskı altında hissedebiliriz veya rekabet içgüdümüz bizi hırçınlaştırabilir. Gücü doğru yönde kullanmak, manipülatif etkilere dikkat etmek gerekecektir. …

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ailevi konular gündeminizi meşgul edebilir. Geçmişte kalan konularla ilgilenme durumunda kalabilirsiniz. Bundan dolayı gergin anlar yaşanabilir. Gün içinde akışta kalmaya özen gösterin. Emlak ile ilgili yeni gelişmeler olabilir. İlişkilerinizde aceleci davranabilirsiniz. Karşınızdaki kişi size ayna olabilir ve kendi içinize dönebilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kalbiniz farklı, mantığınız farklı konularda geziyor. Ne birinden ne diğerinden vazgeçemiyorsunuz. Bir an önce karar verin ve yola devam edin.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Yayınlanmadı.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Eviniz veya ailenizle ilgili konular gündeme gelebilir. Kişisel sorumluluklarınız, ailenizle veya sevdiğiniz insanla anlaşmazlıklara neden olabilir.