Terazi burcu

Günlük Terazi Burcu Yorumu

30.11.2015 tarihli Terazi burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız olaylar duygularınızı yükseltecek. Hareket halinde olmak, çeşitli organizasyonlara katılmak ve yabancı  mekanlar, farklı felsefelerden söz edilen ortamlarda bulunmaktan hem keyif alacaksınız, hem de karmaşık duygular içine gireceksiniz. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaşacağınız olaylardan etkilenebilirsiniz fakat duygularınız değişecek ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Hırslı ve sert bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Özellikle güç mücadelesi yapılan ortamlardan uzak durun ve kendinizi çok fazla zorlamayın.

Terazi burcunun bugün genel durumu

Bugün yaşamın güzel yanlarının ortaya çıkacağı keyifli bir gün geçirmeye hazırlanın. Özel yaşamdaki sorun ve anlaşmazlıklar üzerinde düşünmek yerine anın tadını çıkarmaya yönelmelisiniz.

Terazi Burcu Kariyer Durumu

Meslek hayatınızdaki fırsatları inceleyebilirsiniz. Bunları en iyi şekilde değerlendirmenize yarayabilecek yaratıcı fikirlerin zihninizi doldurması ana konular arasına girebilirler.

Terazi Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ayın da burcunuzda olması ile romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir, çevrenize karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sosyal konular gündeminizi meşgul edebilir. Arkadaşlarınızla bir araya gelmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekleri yeni şeyler inşa etmek için kullanabilirsiniz. Gün içinde daha uyumlu ve dengeli olabilirsiniz. Kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz. Akşam saatlerini kendinize ayırmak veya spor iyi bir fikir olabilir.

Terazi Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yoğun duygu ve heyecan içindesiniz. Bugün ne yaptığınızı pek bilmiyor gibisiniz. Aklınız karışık ama ailenizle birlikte oldukça mutlu görünüyorsunuz.

Terazi Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.

Terazi Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İletişim konularında kafanız dağınık çalışabilir. Yakın çevre ilişkilerinizde bazı sorunlara açık olacaksınız. Önemli işlerinizde önemli konuşmalardan kaçının bazı hayal kırıklıkları yaşanabilir.