Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

01.06.2015 tarihli Yay burcu yorumu

Değişmesini kaçınılmaz bulduğunuz birtakım özelliklerinizin üzerine gitmeniz için uygun bir dönem. Bu konuda göstereceğiniz kararlılık ve azim, çabanızı kolaylaştıracak destekleri getirebilir. Pratik zekanız, pratik yöntemler üretmeye oldukça elverişli. Gelişmiş sorumluluk duygunuzla, iradeniz dışında çözülemeyen bazı problemleri kolayca ortadan kaldırabilirsiniz.

Aşk:

Duyguların sorgulanabileceği zorlama bir sürece girmek üzeresiniz. Karşılıklı olarak beklentileriniz var. İki tarafın da daha samimi oldukları şeklindeki yanıltan kararlılıkları, uzlaşmayı güçleştiriyor.

İş:

Emeğinizin karşılığını gecikmeli olarak almanız, sizi bugünlerde bazı girişimlere yöneltebilir. Şansınız açık, isabetli öngörüleriniz var, ama bundan da önemlisi çok emek harcıyorsunuz.

Para:

Geliriniz bir çok beklentinize karşılık vermiyor olsa da tutumluluğunuzla sıkıntıları azaltabiliyorsunuz. Planladığınız bazı harcamaları bir süre daha ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Duygusallığınızı fazla ön planda tuttuğunuz ilişkilerde zarar görebilirsiniz. Bugünlerde duygu sömürüsüne elverişli görüşmeler içine girmemeye çalışın.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, yaşanan huzursuzlukları fazla abartmamalısınız. Sizin baskıcı yönleriniz bazılarını sıkabilir. Düşüncelerinizde direttiğiniz müddetçe, onlarla anlaşmanız güçleşebiliyor. Duygusal bağlarınız işlerinizi zorlaştırıyor ve kendinizi ifade ederken hata yapıyorsunuz. Evinizin dekoruyla ilgili değişiklikler gündeme gelecektir.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Israr edilse dahi bazı konulardaki fikirleriniz ya da düşünceleriniz hakkında inatçı olmamanızda fayda var.

Zira, birkaç gün içerisinde her şey değişebilir veya birkaç saat içerisinde bambaşka şeyler düşünebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hafta boyu hissedilen kafayı toplayamama, halsizlik, kararsızlık veya kafa karışıklığı hali hafta sonuna(özellikle Pazar günü) yayılabilir. Bazı konularda birbirimizden tamamen farklı şeylerden bahsetmemize rağmen aynı şeyden bahsediyoruz hissine kapılabiliriz. Hayatımızda bu hafta yer alacak konular her neyse, tamamen kavramak, gerçeklere ulaşmak veya doğru şekilde değerlendirmek için üç gün beklememizde fayda var. Üç gün sonra gerçekler ortaya çıkacaktır ya da karışıklıklar giderilecektir. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni başlangıçlar yapmak için hevesli bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmek isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda daha hızlı ilerleyebilirsiniz. Bazı konularda sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde kendinizi duygusal hissedebilirsiniz. Derin paylaşımlar içinde olmak isteyebilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Barış... Kaçmaktan usandığınız günü fırsat bilen küs olduğunuz kişiler gönlünüzü almak için ellerinden geleni yapabilirler, dayanamayıp affetmeniz çok olasıdır.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca finansal konulardaki işlerinizi tamamlayabileceğiniz, eşiniz, partneriniz veya dostlarınızın maddi durumundan en iyi şekilde yararlanabileceğiniz, ilişkilerinizde geçmiş temasının yoğunun olduğu ve özlem duygunuzun artabileceği, hayatınızdaki herkese hoşgörü ile yaklaşacağınız pozitif bir gündesiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün canınız önemli işlerle uğraşmak istemeyebilir. Geri planda durmayı tercih edeceksiniz. Rüyalarınız ve sezgileriniz size doğru yolu gösterebilir. Gün içinde para işlerinizle uğraşabilirsiniz.