Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

01.06.2016 tarihli Yay burcu yorumu

Dikkat gerektiren çalışmalar yaparken tedbirli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Düşünceleriniz zihninizin derinliklerine inebilir. Hayaller ve endişeler yüzünden dikkatiniz dağılabilir. Ancak sürprizler keyfinizi yerine getirecek ve günün ilerleyen saatlerinde keyfiniz yerine gelecek. Endişelerden uzaklaşıp yaratıcı ve ilginç kişiler ile görüşeceksiniz. Karşınıza çıkan farklı kişiler duygularınızı harekete geçirecek ve kendiniz ile ilgili bilmediğiniz farklı yönlerinizi keşfedeceksiniz. Bu arada eski düşüncelerinizin değişmeye başladığının da farkına varacaksınız.

Yay burcunun bugün genel durumu

Sosyal yaşamınızda yoğunlukla karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Arkadaşlarınızla birlikte katılacağınız faaliyetler günün konusu olabilirler. Böylesi faaliyetlere katılırsanız, zevkini sonuna kadar çıkarmaya bakın.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Danışmanınız konumundaki kişilerle çeşitli görüşmeleriniz olabilir. Aklınıza takılan noktalarda çıkış yolu gösterebilecek diğer insanlar da meslektaşlarınızıdır. Onların da fikirlerine başvurmaktan çekinmeyin.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün çalışma hayatınızda yoğun bir gündeminiz olabilir. Üstlerinizle daha fazla zaman geçireceğiniz görüşmeler içinde olabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla ilgili koşullar sizi de etkileyebilir. Gün içinde sizi yıpratan durumlar meydana gelebilir. Aşk hayatınızda yaşadığınız duygusal geçişler işinizi etkileyebilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda hedeflerinize ilerlemek için daha fazla sorumluluk almaya hazırsınız. Tanınma arzusu ile üstlerinizle iletişimde olmak isteyebilirsiniz.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün 13.00’dan sonra fikrine güvendiğiniz insanlardan yardım alarak, yaşamınızda önemli kararlar alabilir, beklediğiniz haberleri elde edebilirsiniz. Seyahat, eğitim ve görüşmeler açısından muazzam olumlu bir zamandasınız.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bire bir ilişkilerinize veya ortaklaşa iş alanlarınıza odaklanacağınız bir ay olacak. Bu konularda sıkıntılarınız olsa bile çözüm için fırsatlar da oluşacak. Aşkta duygusal tepkileriniz inişli çıkışlı olabilir.