Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

02.05.2016 tarihli Yay burcu yorumu

Güne heyecanlı başlayacaksınız ve karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olacak. Karşılaştığınız kişiler ve bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve geçmişte yaşadığınız aşk maceralarını hatırlayabilirsiniz. Bu arada eski sevgiliye tesadüf edebilirsiniz ve duygularınız dalgalanabilir. Bu arada fikirleriniz tamamen değişmiş olabilir ve daha yapıcı bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Erkek arkadaş ve akrabalarınız ile iletişiminiz güçlü olacak ve onların desteğini alacaksınız.

Yay burcunun bugün genel durumu

Bugün, duygusal yönünüz ağır basabilir. Olasılıkla yakın çevrenize, özellikle de yakın akrabalarına yöneleceksiniz. Yumuşayan yapınızı tatmin edecek güzel bir gün geçirebilirsiniz.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Bazı önemli faaliyetleri koordine eden bir kişinin itiraz ettiğiniz hamlelerini bu dönemde düzeltme şansı yakalayabilirsiniz. İsminizin parlayabileceği bir süreç geçireceksiniz.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün duygusal konular gündeme geldiğinde daha esnek olmalısınız. Ortaklaşa konular üzerinde durmak gerekebilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Daha çok kazanmak adına ek iş yapmak yada fırsatları değerlendirmek için fikir alışverişi yapın. Araç kullananlar sinirlerinize hakim olun.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün Yengeç Burcunda gerçekleşecek olan dolunay zamanı, finansal durumunuzla ilgili geçici zorlanmalar yaşayabilir, toplu paralar, krediler, eskiye ait borçlar, eşin ve ortakların parası ile ilgili konularda sıkıntı duyabilirsiniz. Bu süreçte özellikle yeni başlayan ikili ilişkilerde güven problemleri sıklıkla görülürken, dolunay ile birlikte ilişkilerinizde eğer kaybetmek istemiyorsanız çok daha sabırlı davranmanız gereken bir süreç sözkonusu olacak. Tüm bunların dışında ise olumlu bir haber alacak, yeni teklif ve davetlerle karşılaşacaksınız.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş alanlarınızdaki yoğunluk artacak ve günlük rutin işlerinizi organize etmeniz gerekecek. Bu ay sağlığınıza gereken özeni göstermeyi unutmayın. Beslenmenize dikkat edin. Eski iş arkadaşlarınızla önemli görüşmelerde bulunacaksınız.