Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

03.06.2015 tarihli Yay burcu yorumu

Kendinizi yetersiz hissettiğiniz konuları çevrenizdekilere belli etmek istemiyorsunuz. Kendinize güvenen görünüşünüzün altında, zaman kompleksli bir insansınız. İnsanları para durumuna ve sosyal statüsüne göre değerlendirmeniz de bundan kaynaklanıyor. Her insanın zayıf yönleri olabileceğini unutmamalısınız. Fiziksel olarak uzağınızdaki bir kişi gerçek dostunuz.

Aşk:

Birlikte olduğunuz kişiyi kendinizden aşağı görmeniz çok yanlış. Daha önceki ilişkilerinizden ders çıkarmış olmanız gerekiyor. Oysa sevginin önemini en iyi siz bilmeliydiniz.

İş:

Uzun süredir çok çalışıyor ve iş yerinizdekilerin gözlerine girmeye çalışıyorsunuz. Ama işlerinizi tek başınıza bitirmeye çalışmak yerine gerektiğinde yardım istemeyi de bilmelisiniz.

Para:

Temkinli harcamalarınız sayesinde parasal açıdan kafanız rahat. Gelecekle ilgili endişeleriniz son derece normal. Tek yapmanız gereken akılcı yatırımlar. Örneğin altın almak iyi bir fikir olabilir.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Çıkmayı düşündüğünüz tatil için valizini yavaş toplamaya başlayın. Önemli eşyalarınızı unutabilirsiniz.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, orijinal fikirlerinizi çevresel desteklerle ortaya çıkarabilir ve yaratıcılığınızı daha da güçlendirebilirsiniz. Duygusal konularda kendinizi yenilemenin zamanı geldi. Partnerinizle birlikte yeni keşiflerde bulanacak, birbirinize söyleyemediğiniz bir çok konuyu paylaşabileceksiniz.. Bazı dış etkenler, sizin enerji gücünüzü etkiliyor..

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Hayatınızı veya kendinizi değiştirmenize yardımı olacak kararlar alabilir veya karar almanızı gerektirebilecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Normalde destekçiniz olan kişiler, bu sefer, gereken yardımda bulunmayabilirler.

Ancak siz, kendi işlerinizi kendiniz halledebilecek yetenek ve enerjidesiniz nasılsa. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Cevaplara ulaşmak zor olsa da hayatı sorgulayabileceğimiz, kendi kendimize soracağımız soruların artabileceği birkaç günün içindeyiz. Eski düşünce sistemleri veya artık işe yaramadığını düşündüğümüz konular rafa kaldırılabilir. Yay burcunda meydana gelen dolunay ve dolunayın olumsuz açıları, yanılma, yanıltılma, kararsızlık, belirsizlik, fikir çatışmaları, düşünce ya da inanç sistemleri arasındaki farklılıklara dayalı anlaşmazlıklar, yabancılarla ilişkiler, medya, yurtdışı bağlantılı işler veya uluslararası uluslarası ilişkiler başlıklarında zorlanmalar ya da aşırılıkları, iletişim, ulaştırma, elektrik elektronik başlıklarında yaşanabilecek aksilikleri beş gün boyunca gündeme taşıyabilir. Sakinliğimizi korumaya ve serinkanlı olmaya çalışmamız gereken bu günlerde, kararsızlıkları ve belirsizlikleri netleştirmeden kararlar almak doğru olmayacaktır. Şüpheli ve şaibeli ya da kendisini olmadığı bir kişi gibi gösteren kişilere dikkat etmemiz gerekiyor. Doğru soruları sormamız şart! …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Kişisel yeteneklerinizi kullanacağınız işlere yönelmek sizi iyi hissettirebilir. Uğraştığınız işleri tamamlamak ve eksikleri gidermek için fırsatlar yakalayacağınız bir gündesiniz. İkili ilişkilerinizde uğraştıran durumlar söz konusu olabilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

SAKİN ve kararlı olacağınız bir gün. Bu sakinliğiniz, sevgi konusunda şu ana kadar göremediğiniz bir ayrıntıyı görmenize neden olacak.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde motivasyon ve moralinizin yüksek olduğu, aşk hayatınızda çeşitli fırsatlarla karşılaşabileceğiniz, seyahat edebileceğiniz, yurtdışı bağlantılı konular ve eğitim hayatınızdaki işlerinizde başarı elde edebileceğiniz, eşiniz, yakın dostlarınız ve ortaklarınızla kaliteli iletişim kurabileceğiniz bir zaman dilimindesiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dolunay, bazı hayati kararlar almanıza neden olabilir. Hayatınızın sorumlulukları daha fazla ön planda olacak. Bir yandan da özel hayatınızda olup bitenlerle uğraşmanız gerekecek.