Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

04.11.2015 tarihli Yay burcu yorumu

Bugün endişelerden uzaklaşacaksınız ve dikkatinizi farklı konulara ve kişilere odaklayacaksınız. Bilgisayar teknolojisi ve yenilikler ilginizi çekiyor. Bazı karışıklıklar olsa bile yaratıcı çözümler üretebileceğiniz bir dönemdesiniz. Özellikle olaylara çok farklı açılardan bakan özgür kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve özgür olmak isteyebilirsiniz. Bu arada harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Hesapta olmayan harcamalar çıkabilir veya isteklerinizi gerçekleştirmek için hırslı bir tavır içine girebilirsiniz. Ancak bütçenizi dikkatli yapmanız gereken bir dönemdesiniz. Bugün meydana gelecek olan Güneş Tutulması sizi etkilemiyor fakat tutulma anında açığa çıkan kozmik enerjiyi hissedebilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Spor, beslenme veya bakım programları gibi sağlığınızı olumlu biçimde etkileyecek uygulamalara yönelebilirsiniz. Bunlar, fiziksel görünümünüzü de yakın zamanda son derece olumlu etkilemeye başlayacaklardır.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Sahip olduğunuz görevlerin başka çalışanlara dağıtılması, önümüzdeki günlerin konularından olabilir. Üstleriniz, size çok yük bindirdiklerini ve bu durumu değiştirmeleri gerektiğini düşünecekler. İleriki dönem daha rahat geçecektir.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızdaki sorumluluklarınız gündeminizi etkileyebilir. Bugün hedeflerinize ulaşmak için alternatif planlar uygulamak isteyebilrisiniz. Sorumlu olduğunuz konularla ilgili toplum önünde olmak sizi keyiflendirecektir. Gün içinde işlerde aksamalar yaşanabilir. Üstlerinizle samimiyetinizi devam ettirmek için çaba sarf edebilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Eşinizle karşılıklı ilgi ihtiyacınızın yüksek olduğu bir gün. Normal şartlarda görmezden geldiğiniz özel ilişkinize gereken özeni göstermesiniz.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde kariyer gelirleri, arkadaş çevreniz, toplantı ve görüşmelerle ilgili iletişim problemleri, finansal konularda geçici zorlanmalar yaşayabilirsiniz. 17.00 sonrasında etkinlik, davet ve organizasyonlarda yer alabilir, yakın çevre ilişkileri ve iletişimden yana fırsatlar elde edebilirsiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Göz önünde olacağınız ortamlarda çekiciliğiniz yüksek olacak. Kariyer hayatınızda bir insandan çok etkilenebilir ve onunla flört edebilirsiniz. Önemli işlerinizdeki destekleriniz yüzünüzü güldürecek.