Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

05.06.2015 tarihli Yay burcu yorumu

Size aktarılanların etkisiyle diğerlerine de olumsuz koşullandınız. Kulaklarınızı tıkayıp her birini yeniden ele alıp irdelemeniz gerekiyor. Bugün içinizdeki sıkıntının nedenini akşam öğreneceksiniz. Abartılacak bir şey olmadığını gördüğünüzde garip bir şekilde sinirleneceksiniz ve kendinize kızacaksınız.

Aşk:

Size söylemeye çalıştığı önemli şeyler var gibi yaklaşıyor. siz de bu önemli şeyleri öğrenmekten korkar gibi uzaklaşıyorsunuz. Korktuğunuz türden şeylerse, ne kadar kaçabilirsiniz. Bir an önce karşınıza alıp dinlemenizde yarar var.

İş:

İş yaşamınızda mutlu bir sürpriz görünüyor. Bir takım kuruntulardan kurtulmanızı ve dostlukla ilgili değerlendirmelerinize duyduğunuz güvenin pekişmesini sağlayacak. Böylece senaryolar yazmaya meraklı birini de defterden sileceksiniz.

Para:

Parasal durumunuz pek iyi değil. Buna rağmen bir hayli çok harcamanız var ve bu harcamaları genelde kredi kartınızla yapıyorsunuz. Böyle giderse yakında kredi kartı borçlarınızı ödeyemeyecek duruma geleceksiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Harcamalarınıza kesinlikle dikkat etmelisiniz. Bu aralar ailenizden maddi bir yardım almanız söz konusu. Bu maddi yardımı dikkatli kullanın.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda duygusal çekişmeler olabilir. Sizin olaylara daha maddeci yaklaşmanız, onların kafasında farklı bir oluşum yaratabilir. Ay para evinizi etkilerken, isteklerinizden taviz vermek istemiyor, iş yaşantınızdaki kuralların kendi lehinize çevirmek istiyorsunuz. Atılımlarınızı yaparken gizliliği tercih edebilirsiniz.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sizi seven veya sizinle ilgilenen birisinin desteğini ya da yardımını alabilirsiniz.

Ancak, samimi olmanız şart! Aksi takdirde bu kişi, ilerlemenize değil, gözden düşmenize neden olabilr. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tamamlanması gereken işleri tamamlamak, halledilmesi gereken görevleri ve sorumlulukları yerine getirmek için uygun bir gün. Hayalgücünün ve yaratıcılığın artacağı akşam saatleri spritüel konulara zaman ayırmak için de uygun olabilir. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iletişimi yoğun bir gündesiniz. Yakın çevrenizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde kardeşlerinizle bir araya gelebilirsiniz. Alacağınız yeni haberler planlarınızda değişiklik yapabilir. Ortaklı para konuları sizi uğraştırabilir, dikkatli olmanızda fayda var. Akşam saatlerinde kadın arkadaşlarınızla birlikte plan yapabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Size yakın olmak için vaatlerde bulunan, size tatlı diller döken bir arkadaşınıza dikkat edin. Her dediğinize evet diyen insandan hayır gelmez.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Akşam üzerine kadar olan zaman diliminde dostlarınız, partneriniz, eşiniz ve ortaklarınızla diyaloglarınızı geliştirebilir, seyahat edebilir, eğitimler ve toplantılardan fayda elde edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ailenize zaman ayırıp, özel yaşamınızda beklentilerinizi rahatça ifade edebileceğiniz pozitif bir zaman diliminde olacaksınız.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal konular hayatınızda öne çıkabilir. Alacak verecek işlerinizi halledebileceğiniz, parasal konuları gözden geçireceğiniz bir dönem olabilir. Bu alandaki güvensizliklerinizin sizi etkilemesine izin vermeyin.