Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

05.11.2015 tarihli Yay burcu yorumu

İsteklerinizin yarattığı gerilimi çevrenize yansıtmasanız iyi olacak. Özellikle yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almaktan kaçınmalısınız. Biraz makul olun ve dikkatinizi dağıtan ayrıntılardan uzaklaşın. Karşılaştığınız kişiler sizin bildiğiniz ve inandığınız duruma farklı açılardan bakabilirler ve siz de etkilenebilirsiniz. Aslında meydana gelen olaylar yaşam felsefenizi değiştirmeniz için sizi zorluyor. Harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde duygularınız yoğunlaşacak ve hayal gücünüz uyanacak. Nedensiz kaygılarınız olabilir.

Yay burcunun bugün genel durumu

Bugün, tüm düşüncelerinizi maddi konular üzerine yoğunlaştırabilirsiniz; çeşitli para kazanma yöntemleri üzerinde kafa yormanız olasıdır. Hamlelerinizden hızlı sonuçlar almanız mümkündür.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Maddi konuların öne çıkmaya başlayacağı bir gün geçirebilirsiniz. Geçmişte ihmal ettiğiniz konular varsa, bunlarla bugün ilgilenin. Alacağınız sonuçlar bazı yeni fırsatlar yaratabilirler.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sosyal gruplarda olmaktan hoşlanacağınız zamanlar var. Gelecek beklentileriniz için yeni hedefler koymak isteyebilirsiniz. Gün içinde önünüze çıkan engeller keyfinizi kaçırabilir. Uğraştığınız işleri bozup tekrar yapmak isteyebilirsiniz. Acele karar vermemeye çalışın. Teknik konular üzerinde çalışabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bir yakınınıza çokça vakit ayırmanız gerekebilir. İlginizi esirgemeyin. Hayatınızda çıkarmanız gereken insanlar varken buna cesaret edemiyorsunuz.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde kariyeriniz, patronlarınız, aile büyükleriniz ve ilişkilerinizin gidişatı ile ilgili geçici kaygılar, problemler yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek ilişkilerinizde dengeyi sağlayabileceğiniz, isteklerinizden emin olduğunuz, hedeflerinizi daha kolay gerçekleştirdiğiniz ve olumlu görüşmeler gerçekleştirebileceğiniz bir zamanda olacaksınız.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Geçmişe dair halledemediğiniz birkaç konuyu bir şekilde çözeceksiniz. Farklı ortamlarda olmaya ihtiyacınız olabilir. İş hayatınızda bunaldığınızda kaçışınız aşk ve keyifli geziler olmalı.