Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

06.01.2016 tarihli Yay burcu yorumu

Bugün alacağınız haberler keyfinizi yerine getirecek. Çeşitli davetler alabilir, sinema, tiyatro ve eğlence yerlerine gidebilirsiniz. Veya alacağınız bir filmi evinizde izleyebilir ve dostlarınıza izletebilirsiniz. Bugün karşılaşacağınız kişiler enerjinizi yükseltecek ve isteklerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyacaksınız. İlginç organizasyonlara davet edilebilirsiniz ve seyahat programları yapabilirsiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik beklentileriniz güçlü olacak ve gelişmeler kendinize olan güveninizi yükseltecek.  

Yay burcunun bugün genel durumu

Kişiliğinizin ön plana çıkacağı bir gün geçirebilirsiniz. Bir gruba dahil olmanız için ısrarla davet edilebilir, zaten dahil olduğunuz bir grupta da lider konumuna getirilebilirsiniz. Güçlü karakter özellikleriniz büyük beğeni toplayabilir.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Hala tartışılma aşamasında olan bazı planlarla ilgili olarak ısrarcı olma yoluna gitmeye karar verebilirsiniz. Yapacağınız konuşmaları da kafanızda hazırlayabilir, alacağınız cevapların neler olabileceğini düşünebilirsiniz.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün hassas olduğunuz konular gündeminizi meşgul edebilir. Seçim yapmanız gereken olaylar arasında kararsız kalabilirsiniz. Kişisel olarak önem verdiğiniz konularda kabullenme içinde olabilirsiniz. İlişkilerinizde karşınızdakini kırıcı konuşmamaya dikkat etmemelisiniz. Akşam saatlerinde eğlendiğiniz kişilerle birlikte olabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün çok enerjiksiniz. Koşuşturmacadan keyif alacaksınız. İş dünyasındaki kişilerle karşılıklı etkileşimin de size çok şey katmasını bekleyebilirsiniz.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde kariyeriniz, patronlarınız, aile büyükleriniz ve ilişkilerinizin gidişatı ile ilgili geçici kaygılar, problemler yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek ilişkilerinizde dengeyi sağlayabileceğiniz, isteklerinizden emin olduğunuz, hedeflerinizi daha kolay gerçekleştirdiğiniz ve olumlu görüşmeler gerçekleştirebileceğiniz bir zamanda olacaksınız.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile ilişkilerinizde birtakım aldanmalar ortaya çıkabilir. Parasal konularda dikkatli olun. Merkür yakın çevre alanlarınızda gerilemesine başlıyor. Yakınlarınızla olan iletişiminize dikkat edin.