Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

06.05.2016 tarihli Yay burcu yorumu

Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile ilgili duyduğunuz bazı haberlerden etkilenmiş olabilirsiniz ve kafanız karışmış olabilir. Aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha düşünmelisiniz ve daha önemlisi kendinizi bildiklerinize kaptırmamalısınız. Çünkü bildikleriniz, eskiden öğrendiğiniz gibi olmayabilir. Yanılgılar ve yanıltıcı düşüncelerden uzak durun. Aslında gelişmeler sizin istediğiniz gibi ve yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz. İletişim sorunları veya evraklar ile ilgili karışıklıklar olsa bile bunları çözümleyecek ilginç gelişmeler olacak. Bu arada sürpriz karşılaşmalar olabilir.

Yay burcunun bugün genel durumu

Yaşama daha olumlu bakacağınız ve güzelliklerden daha büyük keyif alacağınız bir gündesiniz. Çocuklarla iletişim, size oldukça eğlenceli zaman geçirtebilir.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Yakın iş arkadaşlarınızla kurduğunuz ilişkilerin sizin için çok önemli olacağı bir gündesiniz. İş yaşamınızdaki mevcut sorunlar üzerine konuşmak isteyebilir ve bazı konularda ortak hareket etmeye karar verebilirsiniz.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün eşiniz veya ortaklarınızla ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işleriniz için daha fazla çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Gündeminize yeni işler eklenebilir. Mahkeme ile ilgili konularınız gündeminizi meşgul edebilir. İkili ilişkilerinize yoğunlaşabilirsiniz. Yaşanan olayları iyi değerlendirmenizde fayda var.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aşka dair beklentilerinizin karşılanacağı, mutluluğunuzun tavan yapacağı bir gün. Bu konuda geleceğe yönelik ciddi teklifler alabilirsiniz.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

İkili ilişkiler, ortaklıklar ve yakın dostluklarınızda pozitif etkiler aldığınız bugün, sosyal etkinliklerde, toplantılarda yer alabilir, çalışmalarınızı en iyi şekilde sergileyebilir, görüşmelere katılabilir ve aşk hayatınızda pozitif görüşmeler gerçekleştirerek, ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hayatınızın sorumlulukları günlük koşturmalarınızın direncine takılabilir. Net ve istikrarlı olmalısınız. Bazı olaylar elinizde olmayabilir. Önemli işleriniz için birkaç gün daha bekleyin.