Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

06.07.2015 tarihli Yay burcu yorumu

Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ziyaretinize gelebilir ve birlikte keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Bu arada arkadaşlarınız, kardeşleriniz, çocuklar veya sizi ziyaret edenlerle ilgilenmek durumunda kaldığınız için planlarınızın aksadığını düşünebilirsiniz. Ancak kafanızı karıştıran durumlar olsa bile yapıcı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. Böylece işlerinizi çok daha hızlı yapabilir ve dikkatinizi keyifli konulara odaklayabilirsiniz. Seyahatler, eğlenceli organizasyonlar ve isteklerinizi gerçekleştirmek için yapacağınız çalışmalar açısından verimli bir gün. Yeter ki, tartışmacı ve iddiacı bir tavır içine girmeyin ve yakınlarınızı ihmal etmeyin.

Yay burcunun bugün genel durumu

Tüm boş vaktinizi evde geçirme isteğiniz yoğun olabilir. Eğer hareketsizlik ve sessizlikten sıkılırsanız akrabalarınızı ve yakın arkadaşlarınızı çağırıp gününüze neşe ve renk katmanız mümkündür.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Tüm boş vaktinizi evde geçirme isteğiniz yoğun olabilir. Eğer hareketsizlik ve sessizlikten sıkılırsanız akrabalarınızı ve yakın arkadaşlarınızı çağırıp gününüze neşe ve renk katmanız mümkündür.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, aile ve sosyal evinizde ilerliyor. Çevrenize karşı kuşkulu davranıyorsunuz. Arkadaşlarınızı ve çevrenizi yargılayabiliyorsunuz. Bazı düşüncelerinizi kendinize saklamak isterken, içsel öfkelerinizi açığa çıkarabilirsiniz. Fakat işinizi ısrarcılığınızla ve konuya olan hakimiyetinizle sonuçlandıracaksınız.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bırakın her şey kendiliğinden hallolsun, aksi takdirde küçücük olaylar devlet meselesi haline gelebilir.

Daha esnek ve kayıtsız kalmanın faydasını görebileceğiniz günlerdesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ağustos ortalarına kadar gergin etkilerin hakim olabileceği bir sürece giriyoruz, ama dengeleyici açıların da bulunması olayların Mart ve Nisan aylarında olduğundan daha hafif nitelikte olabileceğine işaret ediyor. Güneş ve Pluton arasında oluşan ters açı önümüzdeki 10 gün içinde, önemli pozisyondaki kişilerle ilişkilerimizde zorlanmalara, tehlikeli durum ve kişilerle karşılaşma olasılıklarına, öfke ve gerilime neden olabilir. Saldırgan kişi, grup ya da ülkeleri gündeme taşıyabilir. Bu konuda dün daha detaylı bir yazı kaleme almştım. Bugün üzerine çok fazla ek yapmayıp, sadece Balık burcunda bulunan Ay’ın olumlu açılarının gün içerisinde gerek ilişkilerimizde, gerekse enerji harcanması gereken işlerde destekleyici olacağını söylemek istiyorum. Öğle sonrası saatlerde, detaylı çalışma ve analitik düşünme yeteneklerimiz yüksek, istediğimiz kişilerle olumlu diyaloglar kurabilir veya yardım isteyebiliriz. Duygusal ve manevi çalışmalar yapmak için de uygun saatlerde olacağız. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde yaratıcılığınız güçlü olabilir. Gün boyu yeni ufuklara açılmak için hayaller içine dalabilirsiniz. Yeni konulara ilgi duyacağınız ve araştıracağınız zamanlar içindesiniz. Uluslararası konular gündeminizi meşgul edebilir. Öğleden sonra koşullar daha rahat hale gelecektir, iç uyumunuzu daha rahat dengeleyebilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sabrınızın mükafatını almaya hazır olun. Çok yorulmuş olabilirsiniz ama bunlara değdiğinizi göreceksiniz. İş değişikliği düşünen Yaylar önce araştırın.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde sosyal etkinlikler, kalabalık ortamlar aracılığı ile yeni insanlarla tanışabilir, keyifli görüşmeler yapabilir, konser, davet, organizasyon ve etkinliklerde yer alabilir, ilişkilerinizde son derece keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün yapılması gereken işleriniz devrede olurken, yaptığınız işlerden de bir o kadar keyif alabilirsiniz. Yalnız maddi konularda birtakım mücadeleler ve sorunlar yaşamaya hazır olun.