Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

07.04.2015 tarihli Yay burcu yorumu

Bazı koşulların olumsuzluğu bugün canınızı çok sıkabilir ancak gelişmeleri kontrol etme arzunuz devam ediyor. Özellikle psikolojik bazı gerilimler yaşayabilirsiniz. Kendiniz için yeni yaşam koşulları oluşturmaya çalışıyorsunuz ve bazı şartlar sizi gerçekten zorlayabilir. Uğraştığınız konuya konsantre olmayı başarıyorsunuz. Ya hep ya hiç psikolojisiyle hareket edebilirsiniz. Genel olarak keyifsiz bir gün geçirebilirsiniz.

Aşk:

Aşk yaşamınızda ani olarak yoğun duygular yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Ancak yaşadığınız duyguları daha çok kendinize saklayacaksınız. Duygusal konularda beklentilerinizin yüksek olmasından kaynaklanacak küçük bir hayalkırıkılğı yaşayabilirsiniz. Aşk yaşamınızda yeni başlangıçlar yapabilir yada radikal bazı kararlar alabilirsiniz.

İş:

İş yaşamınızda kalıcı değişiklikler yapma anlamında adımlar atabileceğiniz bir gündesiniz. Detaylara dikkat edeceksiniz ve gözlem yeteneğinizden son derece iyi olması size verimli sonuçlar getirici nitelikte olacaktır. Ancan beklentilerinizin dışında oluşabilecek bazı gelişmeler sizi zorlayabilir ve bir an önce harekete geçmeniz gerektiğini düşündürebilir.

Para:

Maddi konularda olumlu etkiler altında olacağınız ve yeni başlangıçlar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Küçük imkanları iyi değerlendirerek önemli sonuçlara ulaşabiirsiniz. Başka insanların paralarını yönetmek ve finanmas konularında kararlar vermek sizin için oldukça zevkli olacaktır. Ortak bazı kazançlar elde edebileceğiniz etkiler altında olacaksınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün daha çok gizli hareket etmeyi tercih edeceksiniz ve çevrenizdeki insanlara güvenmek sizin için zor olacaktır. Ancak bu konuda aşırıya kaçmamaya çalışmalı ve beklenti düzeyinizi iyi ayarlamalısınız.


Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli ilişkileriniz veya iş birliklerinizin olumlu seyri sizi şaşırtabilir ya da bu ilişkilerle ilgili sinyaller söz konusu olabilir. Mevcut amaçlarınızda ilerleme kaydedebilir veya tamamen başka bir alanda ilerlemeniz gerektiğini fark edebilirsiniz. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bilemediğiniz konulara karşı dikkatli olmanız gereken zamanlar olabilir. Ani gelişmeler yaşanabilir. Gizli kalan durumlardan dolayı kayıplar yaşanmaması için dikkatli olmanızda fayda var. Duygusal açıdan şiddetli tepkiler verebilirsiniz. Kontrolünüzü kaybetmemeye çalışmalısınız. Gün içinde ufak kazalar olabilir.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, sadece sorumluluklarınızla ilgilenin. Hayal gücünüz oldukça yoğun ve rüyalardan çok etkileniyorsunuz. Biraz düşünürseniz, gündüz saatlerinde kafanızı meşgul ettiğiniz konuları silemediğinizi göreceksiniz. Sanki yaşamınızda, sürekli bir şeylere geç kalıyormuş gibi kendinizi şartlamayın. Duygularınızda olan olumsuzluklar vücudunuzu da etkileyebiliyor.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Keyif alacağınız yeni bir uğraş ya da sizi canlandıracak yeni bir arkadaş girebilir bugünlerde hayatınıza. Zaten bir heyecan arayışındasınız. Sıkıcı işler, angaryalar sizi yoruyor. Bu döngüden çıkış için serbest zamanlar yaratın.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.