Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

08.06.2015 tarihli Yay burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız olaylar ve alacağınız haberler duygularınızı harekete geçirecek. İsteklerinizin arttığı bir dönem ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen arzular sizi harekete geçirecek. Bugün karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Bazı kaygılarınız olabilir fakat mantıklı davranacaksınız ve aklınız ile duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız. Arkadaşlarınızın desteği ve daveti keyfinizi yerine getirecek ve öylece kuşkularınız dağılacak. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız davetler ve duyacağınız haberler sizi harekete geçirecek. Yeni projeler yapabilirsiniz ve fikirlerinizi arkadaşlarınıza anlatabilir, beklediğiniz desteği alabilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Bugün, normalde ön plana çıkarmayı tercih etmediğiniz duygularınız yoğunlaşıp duygusal bir bakış açısı benimsemenize yol açabilirler. Önemli kararlar verecekseniz mantığınıza ağırlık verin.

Yay Burcu Kariyer Durumu

İletişim konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. İnsanlara aktardığınız şeyler sizin kafanızda bile net olmadığı için, çevrenizdekiler söylediklerinizi anlamakta zorlanabilirler. Bugün dinlenin ve zihninizi toplayın.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Siz, doğanız gereği her şeye kolay inanmak istemiyor ve araştırmaya meraklı yapınızla olayları sonuna kadar irdeliyorsunuz. Finans konularında bir çok fırsatı bir arada yakalayacağınız bir gün. Size sunulacak tekliflere karşı şüpheci bir şekilde yaklaşarak, kendinizi geriye çekmek isteyeceksiniz. Çevrenizden gerekli desteği alamayabilirsiniz.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konuları veya kişileri zorlamayı bir kenara bırakmanızda fayda var ya da en azından bunun için doğru zaman değil.

Bırakın cevaplar daha sonra gelsin veya olaylar daha sonra istediğiniz yolda ilerlesin. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs Satürn olumlu açıları, bugünlerde geleceğe dönük daha somut adımlar atmamıza ve kararlar almamıza yardım edebilir. Belli bir çizgide gitmeyen ilişkilere yön verilebilir veya ilişkiler daha ciddi bir platforma taşınabilir. Evli veya bir şekilde birbirine bağlı kişiler ilişkileri içerisinde kendilerini daha güvende hissedebilirler. Maddi anlamda riskli olmasına rağmen atılmış bazı adımlar bir şekilde lehte bir çizgiye oturabilir ya da yaratıcılığımızı bir şekilde maddiyata çevirme fırsatı bulabiliriz. Estetikle, sanatla veya yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili başlıklarda para kazanma şansı doğabilir. Dayanıklı eşyalar almak veya uzun vadeli ilişkiler kurmak için de güzel günler. Yaşça büyük veya tecrübeli kişilere fikir danışılabilir. Sosyal açıdan hareketli, farklı olanaklara açık bir haftasonundayız. Seçim günü gökyüzü konumunu dün yazdığım için bugünü genel haftasonu yorumlarına ayırdım. Kaçıranlara duyurulur. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün özgürleşmek ve yeni ufuklara açılmak için planlar yapabilirsiniz. Gün içinde değişken durumlar söz konusu olabilir. Yabancılarla iletişim halinde olacağınız bir gündesiniz. İşlerinizde medya, akademik konular ve uluslararası konuları kullanabilirsiniz. Düşüncelerinizi ifade edebilmek için güçlü kişilerden destek alabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Duygularınızı kontrol altında tutmakta zorlanıyorsunuz. Dürüstlüğünüz sizi hemen ele veriyor ancak karşı cinse birşeyleri birdenbire açılarak korkutmayın. PARA: Dönemsel olarak şansınız yoğun olabiliyor siz de o dönemleri hissediyorsunuz. Bu aralar sizin için oldukça şanslı. Küçük yatırımlarda baskın olacaksınız. SAĞLIK: Stres sizin için hastalıkların baş unsuru. Olaylara fazla kapılıp ani heyecanlar yaşamayın.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Öğlen saatlerine dek arkadaş çevreniz ve ikili ilişkilerinizde geçici gerginlikler ve öfke problemlerine açık bir zamandan geçeceksiniz. Öğleden sonradan geceyarısına dek olan zaman diliminde etkinliklere katılabilir, sosyal ortamlarda yer alabilir, arkadaş çevreniz ve partnerinizle keyifli zaman geçirebilir, olumlu görüşmeler yapabilirsiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklı işlerinizde hayat sizi destekleyecek. Bu hafta genel olarak seyahat, eğitim ve ortaklaşa işlerinizde şanslı etkilere sahipsiniz. Özel hayatınız da bu şanslı etkiden nasibini alabilir.