Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

08.07.2015 tarihli Yay burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız olaylar ve alacağınız haberler duygularınızı harekete geçirecek. İsteklerinizin arttığı bir dönem ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen arzular sizi harekete geçirecek. Bugün karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Bazı kaygılarınız olabilir fakat mantıklı davranacaksınız ve aklınız ile duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız. Arkadaşlarınızın desteği ve daveti keyfinizi yerine getirecek ve öylece kuşkularınız dağılacak. Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız davetler ve duyacağınız haberler sizi harekete geçirecek. Yeni projeler yapabilirsiniz ve fikirlerinizi arkadaşlarınıza anlatabilir, beklediğiniz desteği alabilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Bugün, duygusal yönünüz ağır basabilir. Olasılıkla yakın çevrenize, özellikle de yakın akrabalarına yöneleceksiniz. Yumuşayan yapınızı tatmin edecek güzel bir gün geçirebilirsiniz.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Bazı önemli faaliyetleri koordine eden bir kişinin itiraz ettiğiniz hamlelerini bu dönemde düzeltme şansı yakalayabilirsiniz. İsminizin parlayabileceği bir süreç geçireceksiniz.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay kombinasyon burcunuz Koç'ta ilerliyor ve kafanızda uçucu düşüncelere neden oluyor. Yapacağınız işlerin ince detaylarını düşünmeli ve kendinizi olayların içine atmamalısınız. Araştırma yaptığınız zaman bir çok olayın iç yüzünün daha kolay görebileceksiniz. Enerjinizi doğru kullanmalısınız.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde sizin için ev, aile, sosyal yaşam veya özgürlükler ne anlama geliyor daha fazla düşünebilir, yapacağınız tanımlara göre yaşantınızda bazı değişikliler yapabilir ya da hayatınıza yeni bir yön çizebilirsiniz.

Tüm burçlar için gün geneli: Düşmanca tavırları olan kişiler, saldırgan grup veya ülkeler, provoke edici hareketler, tartışmalar ya da gergin ortamlar ön planda. Otorite konumundaki veya önemli pozisyonlarda olan kişilerle ilişkiler özellikle dikkat gerektirebilir. Güneş ve Pluton arasındaki sert açı, güç mücadelelerini, patlayıcı ve çatışmacı başlığında ele alınabilecek durumları akla getirse de, özel durumlar için daha ehil kişilere danışılması gerekebilir. Ýnatçı, ısrarcı ya da kışkırtıcı tavırlardan uzak durmalı ve uzlaşmacı olmaya gayret etmeliyiz. Aile, ev ve ülke başlıklı konular gündemde. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Endişe duyduğunuz konularla ilgileneceğiniz zamanlar içindesiniz. Ortaklı para konuları gündeminizi meşgul edebilir. Birlikte çalıştığınız kişiler kriz yaratabilir. Sinirlerinize hakim olmanız gereken zamanlar olabilir. Gün içinde finansal yenilenmeye gitmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde gizli koşullar oluşabilir. Akışta kalın.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Parasal konularda adınız cimriye çıkabilir. Oysa tutumlu olmak geleceğinizi güvence altında tutacaktır.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde finansal işlerinizi kolayca halledebileceğiniz ancak ruhsal ve bedensel olarak dinlenmeye ihtiyacınız olan bir zaman dilimindesiniz. Bu süreçte anlamlı rüyalar görebilir, kişisel gelişim ve enerji çalışmalarından maksimum fayda sağlayabilirsiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Banka işlemleri, vergi, kredi, faiz, nafaka ve miras alanlarınızdaki konuşmalarınız ve görüşmeleriniz hızlanacak. Sezgisel yolla bu alanlarda rahatlıkla sonuç alabilirsiniz.