Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

08.08.2015 tarihli Yay burcu yorumu

Güne yoğun duygular ile başlayacaksınız ve günün ilk yarısını hareketli geçireceksiniz. Fiziksel olarak hareket etmeseniz bile duygularınız hareketli olacak. Çocukluk günlerinizde yaşadığınız olayları ve olayların geçtiği mekanları hatırlayabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde dikkatinizi yapmak istediğiniz projelere yönelteceksiniz. Arkadaşlarınız ile haberleşebilir ve fikirlerinizi onlara anlatabilirsiniz. En ince detayına kadar düşünebilir ve ayrıntılı tasarımlar yapabilirsiniz. Bu arada dikkatinizi çeken bazı detaylar hayal gücünüzü uyandırabilir ve araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Çeşitli sergiler ve farklı çevrelerin bir araya geldiği organizasyonlara katılabilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Maddi konulara verdiğiniz önem artabilir ve dolayısıyla da tüm dikkatinizi onların üzerinde yoğunlaştırabilirsiniz. Ancak; sosyal ortamların eğlencesine kapılıp masrafları artırmamaya dikkat edin.

Yay Burcu Kariyer Durumu

İş faaliyetlerinizin giderleri ile ilgili olarak, bunları karşılayacak ek bir kaynak yaratma düşünceniz olabilir. Bunu mümkün kılacak bir planı da bugün oluşturabilirsiniz.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay karşıt burcunuz İkizlerde ilerlerken, kendinizi mutlu ve enerjik hissediyorsunuz. Yollarla ilgili birçok fırsatlar ortaya çıkacaktır. İnançlarınız doğrultusunda hareket etmekle birçok başarıya daha hızlı yakalayabilirsiniz. Bugün, entelektüel alanlarda çalışmayı yeğleyeceksiniz. Güven duygunuza önem vermelisiniz.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Her ne kadar sınırlarınızın dışına çıkmamanız gerekse de, kafanızda, iletişime geçmek, destek istemek, ilişki kurmak veya iş birliği içerisine girmek istediğiniz birileri varsa, bağlantı kuramka için uygun günlerdesiniz.

Devamında ne olacağını kimse bilemez? . Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bazılarımız dün geceyi zorluklar içerisinde geçirmiş, ufak tefek kazalara maruz kalmış ya da rahatsızlıklar yaşamış olabilirler. Ancak, öğleye doğru düzelecek atmosfer gün boyu iletişimi kolaylaştırıp fikir alışverişlerine açık, belli konularda çevreyi bilgilendirmeye olanak tanıyan olumlu bir Cumartesi geçirmemize olanak sağlayacaktır. Akşam saatlerinde ise, yanıltıcı etkiler, yanlış anlaşılma, yanlış kararlar alma veya yanıltılma türünde etkiler ön plana çıkıyor. Belli hareketlerde bulunmadan önce, daha dikkatli ve detaylı düşünmeliyiz. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günlük işlerinizi düzene sokmak gerek. Bu konuda yoğunluklar yüzünden geç kalmış şeyler olabilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

HEMEN karar verip uygulayın. İş konusundaki aksilikler sizi endişelendirmesin. Yurt dışı bağlantısı olan Yaylar keyifli haberler alacaksınız.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinize güveninizin yüksek olduğu, finansal konular ve alım satım işleri ile ilgilenebileceğiniz bir zamanda iken, yeteneklerinizi geliştirecek çalışmalarda yer alabilirsiniz. İlişkilerinizde partnerinize mesafeli davranabileceğiniz bir zamandasınız.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün arkadaş ortamlarınızda, sosyal olacağınız alanlarda başkalarıyla uyumlu ve pratik işler çıkaracaksınız. Özel hayatınıza dair konuşmalarınızı göz önünde olacağınız ortamlarda yapabilirsiniz.