Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

09.03.2016 tarihli Yay burcu yorumu

Güne farklı duygular ile başlayacaksınız. Duygusal ve hassas olabilirsiniz ve karşılaştığınız olaylardan etkilenebilirsiniz. Anneniz, çocukluk günleriniz ve geçmişte yaşadıklarınızı hatırlayabilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir. Fakat karşınıza çıkmış olan özgür ruhlu kişilerin davranışları ilginizi çekebilir ve karmaşık duygulardan uzaklaşıp dikkatinizi kendinize yöneltebilirsiniz. Bu arada farklı yönlerinizi ve yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. Ancak dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız ve sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Böylece karmaşık duygulardan uzaklaşacak ve arkadaşlarınız ile birlikte keyifli vakit geçireceksiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Aileniz veya dahil olduğunuz sosyal bir topluluk içerisinde isminizi öne çıkaracak bir gelişme yaşanabilir. Ön plana geçmeniz, sürpriz bir tanışma yaşamanızı da sağlayabilir. Tanışacağınız kişinin, yaşamınızda bir boşluğu doldurması mümkündür.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Faaliyet planları ile ilgili olarak kafanız karışabilir. Gün içerisinde, üst pozisyonda bulunan kişilerle, aklınıza yatmayan noktaları tartışmanız mümkündür. Bunu kendinizi kaybetmeden, çekincelerinizi sakince ve eksiksiz sıralayarak yapmaya özen gösterin.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün başarılı olmak için yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. Gün içinde sevdiklerinizle birlikte olmak için zaman yaratabilirsiniz. Gelecek beklentileriniz konusunda kendinizi daha iyi ifade etmeye çalışmalısınız. Gereksiz harcamalardan uzak durun. Fikirlerinizi karşınızdakine dayatmamaya özen gösterin.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sorunlarınızı çözmek için başvurduğunuz yöntemlerin yanlış olduğunu anlamalısınız. Karar verdiğinizde başkalarına kulaklarınızı tıkıyorsunuz.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinize güveninizin yüksek olduğu, finansal konular ve alım satım işleri ile ilgilenebileceğiniz bir zamanda iken, yeteneklerinizi geliştirecek çalışmalarda yer alabilirsiniz. İlişkilerinizde partnerinize mesafeli davranabileceğiniz bir zamandasınız.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aile ve ev hayatınızda önemli olaylara açık birkaç gün içindesiniz. Kariyerinizdeki fırsatlar aile hayatınızda biraz rahat davranmanıza neden olabilir. Sorumluluklarınızdan kaçmayın.