Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

09.08.2017 tarihli Yay burcu yorumu

Güne yoğun duygular ile başlayacaksınız ve günün ilk yarısını hareketli geçireceksiniz. Fiziksel olarak hareket etmeseniz bile duygularınız hareketli olacak. Çocukluk günlerinizde yaşadığınız olayları ve olayların geçtiği mekanları hatırlayabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde dikkatinizi yapmak istediğiniz projelere yönelteceksiniz. Arkadaşlarınız ile haberleşebilir ve fikirlerinizi onlara anlatabilirsiniz. En ince detayına kadar düşünebilir ve ayrıntılı tasarımlar yapabilirsiniz. Bu arada dikkatinizi çeken bazı detaylar hayal gücünüzü uyandırabilir ve araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Çeşitli sergiler ve farklı çevrelerin bir araya geldiği organizasyonlara katılabilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Yaratıcı doğanız isteklerinize gölge düşürmeye çalışanların üstesinden geleceğinizin bir göstergesi olacak. Yine de çok ileriye gitmeyin. Sevgiliniz rahatsız edici hareketler yapıyorsa, endişelenmeyin; çünkü bunu sizin dikkatinizi çekmek için yapıyor.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Astral olasılıklar mükemmel! Yeni bağlantılar somut başarıya ulaşmanızda lehinize çalışacak, hatta çözümlenmemiş durumlarda bile. Kader hayli özgün fikirlere sahip kişilere karşı cömert davranabilir. Bu tür kişiler gerçekten harika başarılara ulaşacaklar.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün keyif aldığınız işlere yönelebilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanacağınız konularda daha başarılı olabilirsiniz. Çocuklarınızla zaman geçirmek size iyi gelebilir. Sevdiğiniz şeyler için harcama yapabilirsiniz. Aşkta tartışmalar olabilir. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. İşlerinizde revizyon yapmanız gerekebilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Problemlerinizi konuşarak halletmeyi başaracaksınız. İş arkadaşlarınızla aranızda sorun kalmayacak.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, arkadaş ortamlarınızda yakın çevrenizle oldukça keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Uzakta bulunan akrabalarınız bazı konuşmalarıyla canınızı bir parça sıkabilirler. Aldırış etmeyin.