Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

09.09.2015 tarihli Yay burcu yorumu

Güne yoğun duygular ile başlayacaksınız. Çok çeşitli kişilerle görüşmeniz gerekebilir ve ilginç kişiler ile tanışabilirsiniz. Karşılaştığınız bazı kişiler hayal gücünüzü uyandırabilir ve bazı kaygılarınız açığa çıkabilir. Hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için gayret gösterin. Detayların önemli olduğu işler yapanlar için çok ilginç bir gün. Bu arada bilinçaltınızın derinlerinden yükselen farklı istekleriniz açığa çıkabilir ve şimdiye kadar bilmediğiniz farklı yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile buluşabilir, ilginç fikirleriniz ile dikkat çekici olabilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

İletişim konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. İnsanlara aktardığınız şeyler sizin kafanızda bile net olmadığı için, çevrenizdekiler söylediklerinizi anlamakta zorlanabilirler. Bugün dinlenin ve zihninizi toplayın.

Yay Burcu Kariyer Durumu

İletişim konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. İnsanlara aktardığınız şeyler sizin kafanızda bile net olmadığı için, çevrenizdekiler söylediklerinizi anlamakta zorlanabilirler. Bugün dinlenin ve zihninizi toplayın.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yaratıcılık gerektiren işlerinizi, maddi başlıklı konuları veya aşk hayatınızı ilgilendiren şu ana kadar hiç düşünmemiş olduğunuz bazı gelişmeler söz konusu olabilir.

Gülümseyerek, artık düşünmeye başlayabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile veya ülkeyle ilgili konular ve halledilmesi gereken işler gün genelinde ön planda. Duygularımızla hareket edebiliriz. Genel hatlarıyla farklı ve sürpriz gelişmelere açık ya da farklı şeyler denemek istediğimiz, alışılmadık yollardan ilerleyebileceğimiz birkaç günlük süreçdeyiz. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yaşadığınız olaylarda bütünü görmek çok daha kolay olabilir. Yeni yolculuklara çıkmak için organizasyon yapabilirsiniz. Gün içinde düşüncelerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla olmak isteyebilirsiniz. Plan değişikliklerinin canınızı sıkmasına izin vermeyin. Uluslararası konular gündeminizi meşgul edebilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Keyifli bir gün sizi bekliyor. Şakacı yanınız çevrenize enerjinizi yansıtacak. Problemlerinize bu enerjinizle yaklaşıp üstesinden gelmeye çalışmalısınız.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinize güveninizin yüksek olduğu, finansal konular ve alım satım işleri ile ilgilenebileceğiniz bir zamanda iken, yeteneklerinizi geliştirecek çalışmalarda yer alabilirsiniz. İlişkilerinizde partnerinize mesafeli davranabileceğiniz bir zamandasınız.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dış ortamlara bağlı işlerinizde, seyahat ve eğitim alanlarınızda farklı şanslara sahip olabilirsiniz. Rutin işleriniz sizi tatmin etmeyebilir. İşinizde önemli değişimler için harekete geçebilirsiniz.