Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

10.07.2015 tarihli Yay burcu yorumu

Bazı karışıklıklar ve duyduğunuz haberler yüzünden keyifsiz olabilirsiniz. Fakat endişeli hayallerden uzak durmalısınız. Düşünceler zihninizin derinliklerine inebilir ve dikkatinizi tek bir konuya odaklamanız zor olabilir. Hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşın ve hayal gücünüzü yapıcı yönde kullanmak için gayret gösterin. Yakınlarınız için endişelenmeniz mümkün. Ayrıca ideallerinizi gözden geçirebilirsiniz ve ideallerinizin değişmeye başladığını anlayabilirsiniz. İş arkadaşlarınız ve komşularınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin. Yanlış anlamalar olabileceğini düşünerek davranın ve tartışmalardan uzak durun.

Yay burcunun bugün genel durumu

Beklenmedik anda bazı insanlarla tanışabilir ve bu kişilerin teklifleri ile hobi gibi bir uğraşınızı gelir kapısı haline getirme şansını yakalayabilirsiniz. Böylesi bir şansı en iyi şekilde değerlendirmelisiniz.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Bugün, iş hayatındaki tehlikeli engelleri aşmanız, riskleri ortadan kaldırmanız ana konular arasındaki yerlerini alabilirler. Bunun yaratacağı motivasyon sayesinde enerjinizin de arttığını görmeniz mümkündür.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Olayları doğal akışına bırakmak için kendinizi zorlayacaksınız. Bugün yine kendi doğrularınız için savaş vermek isteyebilirsiniz. Gücünüzü ispat etmek istiyorsunuz, fakat bu konuda baskıcı davranmaktan vazgeçmelisiniz. Güçlü bir motivasyona ihtiyaç duyuyorsunuz. Sadece dengeli davranmalısınız. Ayakkabınızı seçerken özen göstermelisiniz.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda sabit fikirli bir görüntü vermemeye dikkat etmelisiniz. Bazı şeylerin yanlış olduğu ya da bu şekilde ilerlemeyeceği konusunda fikirleriniz olsa da, doğru olup olmadığı konusu düşündüğünüz kadar net olmayabilir.

Dolayısıyla, yanlış adımlar atmamak için, esnek olmalı ve kapıları kapatmamalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Boğa burcundaki Ay’ın Merkür, Neptün ve Mars’la olumlu açıları, yazılı ve sözlü iletişimin daha rahat akacağı, spritüel konulara merak duyabileceğimiz, yardımlaşma, konuşarak problemleri geride bırakma veya empati yapma özelliklerimizin ön planda olacağı ve birbirimize karşı daha özverili davranabileceğimiz, maddi konularda karlı gelişmelere açık veya cömert olduğumuz olumlu bir gündeyiz. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İkili ilişkilerinizin ön plana çıkacağı bir gündesiniz. Güven arayışı içinde olacağınız zamanlar var. Bazı olaylara karşı inatçı tavrınızı sergileyebilirsiniz. Gün içinde daha toleranslı davranmanız gereken olaylar yaşanabilir. Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Akşama doğru enerjinizi atmak için spor yapabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Enerjiniz ve şansınız yardımıyla bir zorluğun üstesinden geleceksiniz. Kötü anlarınızda yanınızda bulunan insanları da asla unutmamalısınız.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde ikili ilişkilerinizde beklentilerinizi yüksek tutmadan, partnerinizin ve kendinizin asıl ihtiyaçlarını gözlemleyerek, ilişkinizle ilgili yeniden bir tavır takınabilirsiniz. Kişisel bakım ve güzelliğinizle ilgili işlerinizi tamamlayabileceğiniz bugün, görüşmelerinizde başarı elde edebilirsiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş ortamınızda rahat harekete geçeceğiniz ve isteklerinizi dile getireceğiniz bir gün olacak. Biraz temkinli adım atmak duygularınızın netleşmesi için iyi gelebilir. Seyahat veya tatil konuları sizi heyecanlandırabilir. Harcamalarınıza dikkat edin.