Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

11.04.2015 tarihli Yay burcu yorumu

Ailenize olan aşırı düşkünlüğünüz yüzünden sağlığınızı ve uykunuzu ihmal ediyorsunuz. Bu da sizi duygusal yönden alabora edip çökmenize neden oluyor. Biraz da kendi canınızla ilgilenmelisiniz. Fazla endişelenmenize rağmen onlar kendi ayakları üstüne durabilecek kapasiteye sahipler. Boşuna kendinizi paralamayın. Eğer birşeyler yapmak istiyorsanız, bu üzüntüsüyle ve sevinciyle hep beraber olmalı.

Aşk:

Bugünlerde aşk konularında oldukça dikkatli olmalısınız. Karşınıza bazı fırsatların çıkmasıyla birlikte bu fırsatları değerlendirememeniz durumunda başınız sıkışabilir. Sadece kendi duygularınıza karşılık verilmesini beklemeyin. Biraz da partnerinizin ne istediğini anlamaya çalışın.

İş:

Bu işinize başladığınızdan beri çok yoğun bir tempoda çalışıyorsunuz. Hiç olmazsa hafta sonları kendinize vakit ayırın. Bir arkadaşınızın doğum günü var. Güzel bir hediye almayı düşünüyorsunuz. O, bu güzel hediyeyi hakkediyor.

Para:

Ayın son günlerine daha gelmeden elinizdekini bitiriyorsunuz. Doğal olarak da bu son günlerde hep darda kalıyorsunuz. Her gördüğünüzü satın almaya kalkmayın. Daha önemli şeyler için para gerekebilir. Çok kolay para biriktirebileceğinizin siz de farkındasınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Aile içinden alacağınız hafif bir hastalık haberi bütün keyfinizi kaçırabilir. Bu kadar büyütmeyin. Bu mevsimde küçük hastalıklar yaşamak çok normal.


Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Birlikte çalıştığınız, paslaştığınız veya iş birliği içinde olduğunuz kişilerin zayıf ve kuvvetli yönlerini doğru değerlendirmeniz gerekiyor. Bu alanda gerçekçi olmanız bundan sonra gideceğiniz yol üzerinde etkili olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Merkür ve Güneş arasında oluşan görünüm, bizim için önemli konularda kendimizi ifade edebilmemize olanak sağlayacak ve bu olayın bizim için önemini fark etmemize ön ayak olacaktır. Zihnimiz açık. Kendimizi ifade etmenin yollarını rahatça bulabilir, karar almakta zorlanmayıp, açık zihnimiz sayesinde belli konuları daha çabuk kavrayabiliriz. Özellikle akşam üstü saatlerinden itibaren bu saydığım durumlar daha net kendini gösterebilir. Zira, o saatlere kadar Ay’ın boşlukta olması kısmen de olsa kararsızlık, isteksizlik veya belirsizlik nedeni olabilir ve işlerin daha yavaş akmasına sebebiyet verebilir. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Niyetlerinizi ortaya koymaktan çekinmeyeceksiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönlenmek isteyeceğiniz zamanlar var. Kişisel hassasiyet içinde olduğunuz konulara daha fazla önem verebilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde sıkışmalar yaşanabilir.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay burcunuzda ilerlerken, daha duygusal ve romantik ilişkiler içindesiniz. Aklınız oldukça karışık ve sürekli değişim gösteriyorsunuz.. Bugün olması gereken olayların dışında cereyan edecek olan çevresel sorunlar bazı kişilerin kafasını karıştıracak İçsel huzursuzluğunuzu yenerek, kendinizi işinize vermelisiniz.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Riskli bir işe girişmek, hayatınızın ana destek kaynaklarından birine yönelip yol almak konusunda eğiliminiz yüksek olacak bugün. Ancak sizde olmayan bir şeyin üzerine kurulan planlardan uzak durun. Garanti olandan şaşmayın.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.