Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

12.07.2015 tarihli Yay burcu yorumu

Bugün dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız ve çeşitli programlar yapacaksınız. Planlarınızı arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz ve ikna edici olabilirsiniz. Ekip çalışmalarında başarılı olacağınız bir dönemdesiniz. Arkadaşlarınız ile buluşabilir ve yakınlarınızın yardımını isteyebilirsiniz. Yapıcı ve olumlu tavırlarınız ile hem güçlü kişileri etkileyeceksiniz, hem de arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız. Kendi içinizde duygusal karmaşa olabilir fakat duygularınızı çevrenizdeki kişilere yansıtmayacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kararlı davranacaksınız. Moraliniz giderek yükseliyor.

Yay burcunun bugün genel durumu

Sağlıkla ilgili konular gündeminizin ana maddelerinden olabilirler. Bir küre veya spora başlayabilir, kötü alışkanlıklarınızı terk edebilirsiniz. Dinlendirici bir masaj yaptırmak da gün için bir başka planınız olarak gündeme gelebilir.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Bugünün etkileri, zihninizde, bazı belirsizliklerin doğmasına yol açabilir. Merak etmeyin, bunlar tehlike uyarıları değil. O nedenle, artık üzerlerine gidip yarattıkları engelleri aşın.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Kendinize özgün davranışlarınızı sergilerken, hiç kimseyi etkilemeyi düşünmüyorsunuz. Olaylara iyi niyetli yaklaşımlarınızın farklı algılanması, sizi üzebilir. Karşıt evinizde ilerleyen Ay, ilişkinizde fikirsel birlikteliğin çok önemli olacağını vurguluyor. Beğendiğiniz konularda kendinizi daha da mükemmel yetiştirmek isteyeceksiniz

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýlişkilerinize daha fazla zaman ayırmalı ve daha çok gayret göstermelisiniz. Ortak kaynaklarla ilgili işler veya ortaklık gerektiren projeler ortaya olumlu sonuçlar çıkmasını sağlayabilir.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Güne ikili ilişkiler açısından olumlu başlıyoruz. Önemli görüşmeler yapmamız gerekiyorsa, erken saatlere almakta fayda var. Öğle saatleri civarında Jüpiterin olumsuz görünümü ise, abartılı tavırları, kibir, ukalalık, konuşmalarda aşırılıklara kaçma ya da aşırı harcama v.b türünde durumları akla getiriyor. Altından kalkamayacağımız işlere talip olmamamızda fayda var ya da istek ve hayallerimizin uygulanabilir olmasına dikkat edelim. Akşam saatlerinde ise, dilin kemiği yok, dolayısıyla, ilişkilere zarar vermemek için kelimeleri dikkatli seçmekte veya aşırı yeme içme türünde faaliyetlere karşı tedbir almakta fayda var. Zira, abartabileceğimiz saatlerde olacağız. Gece saatlerinde ortaya çıkabilecek, engellenmişlik hissi ya da önemli pozisyondaki kişilerin üzerimizde yaratabileceği baskı ve sınırlamalar keyifli geçen günün nazar boncuğu olabilir. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün zihinsel açıdan sizi strese sokabilecek konular ya da belirsizlikler olabilir. Düşüncelerinizde daha sakin, dengeli kalmaya bakın.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Enerji... İnsanlar sizin hareketli, canlı ve esprili yönünüze alışkın. Ancak bugün keyifsiz görünmeniz şaşkınlık yaratmakta.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kendinize güveninizin yüksek olduğu, finansal konular ve alım satım işleri ile ilgilenebileceğiniz bir zamanda iken, yeteneklerinizi geliştirecek çalışmalarda yer alabilirsiniz. İlişkilerinizde partnerinize mesafeli davranabileceğiniz bir zamandasınız.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, sevdiğiniz insanla beraber hareket edebilirsiniz. Dış dünyaya gösterdiğiniz anlayışı ona da göstermeniz hoşuna gidebilir. Ortaklaşa para konularında alacağınız kararlar etkili olacak.11 TEMMUZ 2015 YAY BURCU YORUMUÖzel hayatınızda rahat etkiler altındasınız. Gün içinde günlük rutin işleriniz devreye girebilir. Somut işleriniz için tembellik etmemeli ve biraz daha hareketlenmelisiniz. Kafanız para problemlerinizi çözmeniz gerektiğinde hızlı çalışacak.10 TEMMUZ 2015 YAY BURCU YORUMUİş ortamınızda rahat harekete geçeceğiniz ve isteklerinizi dile getireceğiniz bir gün olacak. Biraz temkinli adım atmak duygularınızın netleşmesi için iyi gelebilir. Seyahat veya tatil konuları sizi heyecanlandırabilir. Harcamalarınıza dikkat edin.9 TEMMUZ 2015 YAY BURCU YORUMUAile hayatınızda gerçekçiliği elden bırakmayarak hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kendinizi olayların akışına bırakmak isteyeceksiniz. Siz rahatladıkça hayat size daha fazla gülümseyecek.