Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

13.06.2015 tarihli Yay burcu yorumu

Yoğun duygular ve farklı bir heyecan ile güne başlayacaksınız. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler sizi heyecanlandıracak. Duygularınız dalgalanabilir fakat hareket halinde olmak yaşam enerjinizi yükseltecek.  Bu arada karşılaştığınız olaylar ve kişiler, size çocukluk günlerinizi ve geçmişte yaşadıklarınızı hatırlatabilir. Eski arzularınız uyanabilir ve farklı arzular duyabilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz. Çeşitli davetlere katılabilir ve ilginç kişiler ile tanışabilirsiniz. İlginç konular ve özgür kişiler ile birlikte olmak sizi heyecanlandıracak ve kendinizi daha farklı hissedeceksiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Bugün, iç dünyanıza kapanıp çevrenizden uzakta geçirmek isteyeceğiniz bir gün olabilir. Hisleriniz ve düşünceleriniz, dikkatinizi üzerlerine çekip sizi meşgul edebilirler. İç dünyanızı inceleyebilirsiniz.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Bugünün etkileri, zihninizde, bazı belirsizliklerin doğmasına yol açabilir. Merak etmeyin, bunlar tehlike uyarıları değil. O nedenle, artık üzerlerine gidip yarattıkları engelleri aşın.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Hızlı düşünüyor ve kendinize her konuda güveniyorsunuz. İkna kabiliyetiniz oldukça yüksek seyrediyor. Çevrenizdeki koşulların sizden yana oluşu, aşk başarınızı verimli hale getirecek. Bulunduğunuz ortamlarda lider özelliğiniz ön planda olacak Arkadaşlarınızla birlikte bazı düşünce paylaşımı içinde olabilirsiniz. Sırlarınızı kendinize saklama niyetindesiniz.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişilerin bazı özellikleri veya eksiklikleri sizi bazı alanlarda tatmin etmeyebilir.

Ancak, bu durumu dile getirmeniz bu kişilerin söyleyeceklerinizi kabu etmeleri anlamına gelmiyor. Bunu bilerek hareket etmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ay’ın gün içerisinde boşlukta olması biraz isteksizlik veya kararsızlık yaratsa bile, enerjik ve cesaretle hareket edebileceğimiz bir gündeyiz. Bu esnada, ufak tefek tartışmalara, gerilime, sakarlıklara ya da kazalara karşı minik de olsa dikkat etmek de fayda var. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün başkalarından çok şey öğrenebilirsiniz. Kişisel ilişkilerinizde yüksek beklentiler olabilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Her sıkıntınızı her probleminizi tek başınıza halletmekten vazgeçmeniz gerekiyor. Size yardımcı olabilecek insanlarla sorunlarınızı paylaşmaktan, çekinmeyin.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün 07.11’de Yay burcunda bir Dolunay meydana geliyor. Etkilerini 3 gün önce ve sonra hissettirecek olan Dolunay zamanında hayata dair umutlarınız artarken her olaya pozitif tarafından bakma eğiliminde olacak, ikili ilişkilerinizde daha rahat davranma eğilimi gösterecek, çocuk sahibi olmak isteyenler çocuk haberleri alabilecek, projeleriniz, geleceğe dair hedefleriniz desteklenecek ve aşk hayatınızda yeni kararlar alma eğiliminde olacaksınız. Bu süreçte güzellik ve bakımınıza yönelebilir, kendinizi geliştirecek birtakım faaliyetlerin içinde yer alabilirsiniz. Dolunay anı, hafta boyunca finansal kaynaklarınızda zorlanma yaratabilir ve günlük yaşamınızda değişiklik yapma arzunuz doruk noktasına ulaşabilir. Bu noktada elinizdeki değerlere odaklanarak, sahip olduğunuz her şey için şükretmeli, şu an ulaşamadığınız her şey adına hayal kırıklığı yaşamak yerine daha motive olmayı tercih etmelisiniz. Hafta genelinde arkadaşlık ilişkileriniz, finansal durumunuz, iş hayatınız ve uzun süredir problemli devam eden bir ilişkiniz varsa testlerden geçiyor olacak. Genel sağlık durumunuza dikkat etmeniz gereken bu dönemde olası boyun ve sırt ağrılarınız artabilir, kadın hastalıkları ve boyun boğaz bölgesi ile ilgili sorunlarınızda doktora başvurmayı düşünebilirsiniz

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Merkür’ün düzelmesiyle beraber özel ilişkilerinizde birbirinizi daha kolay anlamaya başlayabilirsiniz. Aranızdaki sorunlar geride kalmaya başlıyor. Ancak birbirinize karşı dürüst olamayabilirsiniz.