Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

14.07.2015 tarihli Yay burcu yorumu

Gelişmeler sizi heyecanlandıracak. Ani değişiklikler sizi huzursuz edebilir fakat mantığınız ile hareket edeceksiniz. Duygularınızı denetlemeniz pek kolay olmayabilir. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve yakınlarınızın zorlayıcı etkisini derinden hissediyor olabilirsiniz. Sevdiklerinize karşı anlayışlı davranın. Sevgiye olan ihtiyacınızın arttığı bir dönemdesiniz ve dostlarınızdan anlayış bekliyor olabilirsiniz. Ancak sizin de yakınlarınıza karşı daha anlayışlı ve ilgili davranmanız gerekiyor. Bugün kendinizi farklı hissedeceksiniz ve olaylara daha özgür bir açıdan bakacaksınız.

Yay burcunun bugün genel durumu

Bugün dikkatinizi, eviniz ile ilgili gelişmeler veya aile içi ilişkilere yöneltebilirsiniz. Aile içerisindeki anlaşmazlıklara çözüm bulmanız mümkündür; arabuluculuğa soyunabilirsiniz.

Yay Burcu Kariyer Durumu

İş hayatınızda çatışan iki kişinin sorunları üzerinde düşünerek çözümü arayabileceğiniz bir gündesiniz. Çevrenizde gelişen benzeri bir olay, istediğiniz çözümü bulmanızı sağlayacak ilhamı verebilir.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay karşıt burcunuzda ilerliyor. Ruhsal bir dinginliğe ihtiyacınız var. Sakin ve temkinli hareket ediyor, biraz da şansınıza güveniyorsunuz. Yaratıcı yönünüzü zorlayarak, yeni başlayacağınız işleri hızlandırmak elinizde. Maddi konularda size destek verecek ilişkilere yönelmeniz, duygusal hatalar yapmanıza neden olabilir.. Dikkatli olun.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýşinize karışan veya işinizi eleştiren kişiler söz konusu olabilir. Provokasyonlara tepki vermemenizde fayda var.

Ancak, bazı konularda aşırı inatçı olmanız veya kendi bildiğiniz yoldan şaşmamanız da sorun yaratabilir. Esnek olmaya çalışın derim ’ce. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs ve Satürn arasındaki açı hayalperest olmaya yatkın olduğumuz şu günlerde, ilişkilerin gerçekçi doğası veya ikili ilişkilerde yaşanabilecek olası gerilimler veya soğukluklar nedeniyle ayaklarımızın yere basmasını sağlayabilir. Birkaç gün için, ilişkilerde isteklerimizin cevap bulması ya da ihtiyaçlarımızın karşılanması zor olabilir ya da baskı altında, sevgisiz veya engellenmiş hissedebiliriz. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelmek sizi keyiflendirecektir. Aşk hayatınız gündeminizi etkileyebilir. Güzel olan şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda sıkışmalar yaşanabilir. Kabullenme içine girebilirsiniz. Feragat edeceğiniz zamanlar olabilir. Hobilerinizle ilgilenmek sizi rahatlatacaktır.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Çalıştığı işle sorunları yada iş beklentisi olan Yaylar, bugün yapacağınız her adımda olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Enerjinizi yüksek tutun.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca seyahat edebilir, eğitim öğretim işlerinizde başarı elde edebilir, iş hayatınız ve özel yaşamınızdaki görüşmelerde istediğiniz sonuçları çok daha rahat elde edebilirsiniz. Özel yaşamınızda tekliflere açık olduğunuz bugün, ilişkisi devam edenler eğlenceli ve sevgi dolu bir gün geçirirken, ilişkisi olmayanlar için yeni teklifler sözkonusu olacaktır.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Daha az tanıdığınız insanlarla yapacağınız işlerde sorunlar görülebilir. Seyahatteyseniz beklenmedik olaylar yaşamaya müsait olacaksınız. Uzaktaki akrabalarınızla anlaşmanız zor olacak.