Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

14.08.2015 tarihli Yay burcu yorumu

Güne heyecanlı başlayacaksınız. Bir arkadaşınızdan alacağınız teklif ve duyacağınız haberler sizi heyecanlandıracak. Fikirlerinizi ortaya koyabilir ve planlarınızı uygulamak için harekete geçebilirsiniz. Çeşitli organizasyonlara katılabilir ve yakınlarınız ile iletişimlerinizi kuvvetli hale getirebilirsiniz. Günün ilk yarısı iletişim konuları ve haberleşme cihazları ile ilgilenerek geçecek. Öğleden sonra keyif aldığınız konulara yöneleceksiniz. Sevdiğiniz ile birlikte dost davetlere gidebilir, eğlenceli ortamlarda dolaşabilirsiniz. Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile hem sevdiğinizi, hem de çevrenizi etkileyeceksiniz.  

Yay burcunun bugün genel durumu

Tüm boş vaktinizi evde geçirme isteğiniz yoğun olabilir. Eğer hareketsizlik ve sessizlikten sıkılırsanız akrabalarınızı ve yakın arkadaşlarınızı çağırıp gününüze neşe ve renk katmanız mümkündür.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Tüm boş vaktinizi evde geçirme isteğiniz yoğun olabilir. Eğer hareketsizlik ve sessizlikten sıkılırsanız akrabalarınızı ve yakın arkadaşlarınızı çağırıp gününüze neşe ve renk katmanız mümkündür.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yalnız Yay'lar yeni tanışmalar, karşılaşmalar gibi onlara heyecan veren duyguları yaşayacaklar. Katıldıkları gruplarda bu tür fırsatlar yakalayacaklar. Özel yaşamınızda köklü değişikliklere doğru yol alabilirsiniz. Partnerinizle olan uyumsuz taraflarınız, içsel olarak sizi daha çok rahatsız etmeye başlayabilir. Göz ardı ettiğiniz ruhsal eşlik konusu en önemli mihenk taşınız olabilir.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı anlaşmalara veya kendiliğinizden koyduğunuz kurallara uymakta zorluk çekebilir ya da bu kurallara uymanın neşenizi kaçıracağını düşünebilirsiniz.

Bu tür bir durumda, kuralların biraz dışına çıkma tercihini kullanacağa benziyorsunuz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gece saatlerinden sabah saatlerine kadar kısmen gergin etkiler devredeydi veya şanssızlıklar yaşanabilir, ama gün içerisinde alışılmadık deneyimlere açık, yenilikler ihtiva eden ve heyecan verici saatlerde olacağız. Neptün faktörü öğle saatlerine kadar kararsızlıkları, dalgınlıkları, isteksizlikleri veya yanılma, yanlış kararlar alma riskini arttırabilir. Öğle sonrası saatlerden itibaren ve yarın gün boyu ise, otorite konumundaki kişilerle(yönetici, baba, öğretmen v.b) ilişkilerimizde uyumu yakalayabilir, bu kişilerle ilişkileri yenileyebilir veya bu kişilerle ilgili sürpriz haberler alabiliriz. Yaratıcılığımız ve alışılmadık şeyler deneme isteğimiz yaşam motivasyunumuzu da arttıracaktır birkaç gün boyunca. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün aileye ve köklere ait konular var. Ev hayatınızla ilgili değişiklik düşünüyorsanız, bugün karar verebilirsiniz. Bireyselliğinizi daha fazla yaşamak isteyeceğiniz bugünde yeni fikirlerinizin peşinden gitmek isteyeceğiniz zamanlar var. Bugün seçimlerinizde iç sesinize kulak verebilirsiniz. Akşam saatlerinde harcama yapabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Aşıklar... Aşk hayatınızdaki hareketlenme için çabaladınız. Bırakın da artık karşınızdaki biraz çabalasın. Sevdiğiniz kararsız ama niyeti iyi.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, gelecek planlarınıza ve hedeflerinize daha fazla odaklanacak, iş hayatınızla ilgili konulara daha çok motive olarak, yeni iş projeleri geliştirebilecek, varolan işlerinizdeki görüşme ve toplantılardan fayda elde edecek ve kariyer gelirleriniz konusunda artıya geçebileceksiniz. Arkadaş çevreniz ve aşk hayatınızdaki ilişkilerinizde kaygı ve endişe biriktirmeden gerekli konularda yüzleşmek, doğrudan konuya girmek daha faydalı olacaktır

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Esnek olduğunuz müddetçe aşk hayatınızda da gelecek planları devrede olabilir. Yine bu tarihte bazı görüşmelerinizde aldatıcı etkilere karşı hazırlıklı olun. Gerçekçilikten uzaklaşmayın.