Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

15.04.2015 tarihli Yay burcu yorumu

Kendinizi yorgun ve bitkin hissedebilir, hiçbir şey yapmak için isteğiniz olmayabilir. Günün ortasında aktifleşecek, bir kaç telefon görüşmesi yapacaksınız. Yeni ufuklara yelken açmak için müthiş bir arzu duysanız da bunu gerçekleştirecek basireti toplayamıyorsunuz. İlk adimi atmanın zorluğu, bu kararı almanızı erteliyor. Oysa böyle bir atilimin tam zamanı. Önünüz açık.

Aşk:

Aranızda geçmiş olan bir tartışma, mantıksızlığınız yüzünden büyümüş. Gerçekçi olmayan davranışlarınız sevgilinizin tahammül sınırlarını biraz zorluyor. Sizin olgulaşmanızı istiyor.

İş:

Bugün iş yerinizde daha aktif olmanız gerekebilir. Eski kağıtları gözden geçirmeniz gerekecek bir işle uğraşmanız olası. Zihninizi daha dinç tutmanız gerekebilir. Özellikle bugünlerde buna çok ihtiyacınız olacak.

Para:

Bir yerden gelmesini beklediğiniz paraya bayağı bel bağlamışsınız. Bu paranın gecikmesi moralinizi bozduğu gibi, bu paraya bağlı bazı işleri ertelemenizi gerektirebilir.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Sevgilinizle ya da bir yakınınızla bir konuda aynı hevesi paylaşmamanız tatsızlıklara yol açabilir. Fikirlerinizi söylemekten çekinmeyin.


Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Aslında ruhen ve fiziksel olarak kendinizi iyi hissedebieceğiniz günlerdesiniz, ama ilişkiler stres içeriyor veya bazı hayal kırıklıkları yaşanabilir. Dolayısıyla başkasının ipiyle kuyuya inmeden önce iki kere düşünmeli ve gerçekçi olmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tam da Venüs ve Satürn arasında olumsuz görünüm belirmişken aynı zamanda oluşacak Venüs Satürn dik açısı ilişkilerde uzlaşmayı daha da zorlaştırabilir. Sevmenin ve sevilmenin bazı bedellere mal olabileceği günlerdeyiz. Hassas ortamlar veya alıngan kişiler söz konusu olabilir. Önümüzdeki haftaya kadar, ilişkilerde veya iş birliklerinde uyumsuzluklar, yetersizlikler veya tatminsizlikler ön plana çıkabilir. Akşam saatlerinden sabaha kadar olan süreçte huzursuzluk yaşadıysanız nedeni budur ve de eğer bazı konularda rahatsızlık duyuyorsanız bu hafta sıkıntıları dile getirmek doğru olmayacaktır bilmekte fayda var. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızla ilgili olaylar gündeminizi etkileyebilir. Hedeflerinize ulaşmak için göz önünde olmanız gereken bir gündesiniz. Annenizle ilgilenmeniz gerekebilir. Finansal durumunuzla ilgili somut kararlar verebilirsiniz. İlişkilerinizde sorumluluklarınız artabilir. Gizli kalmış olaylar gün yüzüne çıkabilir ve bu durum sizi zorlayabilir.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yalnız çalıştığınız zaman daha başarılı oluyorsunuz. Aşırı endişeli tavırlar içinde olduğunuz zaman çalışmalarınızda yavaşlamalar söz konusu oluyor. Zamanı kullanma konusunda bazı kısıtlamalar yaşıyor ve bunun sancısını hissediyorsunuz. Enerjinizi doğru aktarımlara yöneltmelisiniz. Bazı bütçe sorunları gündeme gelecek.

Yay Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Evde geçen zamanın su gibi aktığı bir gün olacak. Kendinizi ailevi meselelere vakfedebilirsiniz. İhtiyacı olanın yanında olmanız güzel ancak bu gibi bir durum sizin dış dünyaya ait, mesleki sorumluluklarınızı aksatmasın.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.