Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

15.04.2016 tarihli Yay burcu yorumu

Güne keyifli başlayacak ve kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Projelerinizi gerçekleştirmek için güçlü arzular duyabilirsiniz fakat acele etmeyin ve gelişmeleri izleyin. Bazı karışıklıklar olsa bile yapıcı ve kararlı tutumunuz ile çalışmalarınızı sürdürmeyi başaracaksınız. Bugün endişelerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşıp dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız ve güçlü kişilerin desteğini alacaksınız. Ayrıca arkadaşlarınız da sizi destekliyor. Çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz ve uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Bugün rahatlamak ve dinlenmek isteyebilirsiniz. Yaşamın keyifli taraflarına yönelmek ve konforunuzu artırmak için bazı uygulamalar yaptırmak ana konular olabilirler.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Yalnız çalışmayı isteyeceğiniz ve işlerinizi bitirmeden kimseyle görüşmeyi veya planlarınızı açıklamayı tercih etmeyeceğiniz bir döneme girebilirsiniz. Sükunet istediğiniz için, yalnız çalışmak gerçekten yararlı olabilir.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gündeminizden daha farklı konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Değişik konulara duyduğunuz ilgi sizi farklı kişilere yönlendirebilir. Fikirlerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla program yapabilirsiniz. Günün ikinci yarısı sorumluluklarınız artabilir. İş hayatınızda ilgilendiğiniz konuları sağlamlaştırmak için çaba sarf edebilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Mantığınızla duygularınızın çakışacağı bir gün. Dolayısıyla gergin olabilirsiniz. Yalnız kalıp düşünün. Anlık mutluluklardan kaçınmalısınız.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, gelecek planlarınıza ve hedeflerinize daha fazla odaklanacak, iş hayatınızla ilgili konulara daha çok motive olarak, yeni iş projeleri geliştirebilecek, varolan işlerinizdeki görüşme ve toplantılardan fayda elde edecek ve kariyer gelirleriniz konusunda artıya geçebileceksiniz. Arkadaş çevreniz ve aşk hayatınızdaki ilişkilerinizde kaygı ve endişe biriktirmeden gerekli konularda yüzleşmek, doğrudan konuya girmek daha faydalı olacaktır

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda çok güzel ve önemli bir teklif karşınıza gelebilir. İş hayatınızdaki becerileriniz uzun vadeli olabilir. Uzak yerlerden alacağınız haberler gün içinde sizi aktifleştirecek.