Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

16.06.2015 tarihli Yay burcu yorumu

Yoğun duygular ile güne başlayabilirsiniz fakat aklınız ile duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız. Meydana gelen olayları gözden geçirebilir ve eski projelerinizi hatırlayabilirsiniz. Endişelerden uzaklaşıp dikkatinizi isteklerinize yönelteceksiniz ve kararlı tavırlarınız ile çevrenizdeki kişileri etkileyeceksiniz. Çeşitli organizasyonlara katılabilirsiniz. Ekip çalışmaları ve arkadaşlarınız ile birlikte yapacağınız programlar keyfinizi yerine getirecek. Hareket halinde olmak ve isteklerinizi ortaya koyabileceğiniz ortamlarda bulunmak kendinizi güçlü hissetmenize yardımcı olacak. Kendinize olan güveniniz yükseliyor.

Yay burcunun bugün genel durumu

Yaşama daha olumlu bakacağınız ve güzelliklerden daha büyük keyif alacağınız bir gündesiniz. Çocuklarla iletişim, size oldukça eğlenceli zaman geçirtebilir.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Yakın iş arkadaşlarınızla kurduğunuz ilişkilerin sizin için çok önemli olacağı bir gündesiniz. İş yaşamınızdaki mevcut sorunlar üzerine konuşmak isteyebilir ve bazı konularda ortak hareket etmeye karar verebilirsiniz.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevrenizde baskıcı tavırlar sergileyerek, bazı dostlarınızdan tepki alabilirsiniz. Erkek kardeşlerinizle ilgili duygusal bağlarınız gündeme gelecektir. Yaşlı akrabalarla gençler arasında gelişecek fikir ayrılıkları, aile içi sorunlara neden olmasını istemiyorsanız, ortak bir payda oluşturmalı ve olaylara esnek bir bakış açısı getirmelisiniz.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli konulara daha gerçekçi yaklaşmakta fayda var. Tutarsız veya tuhaf denilebilecek fikirler olayları çözmek yerine daha da karışık hale getirebilir.

En önemlisi ise, size iyi gibi görünen fikirleri gözden geçirmek olmalı(şeker hastası bir kişiye pasta ikram etmek istiyorsanız bir daha düşünmelisiniz). …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün finansal konularla ilgili süreçlerle ilgilenebilirsiniz. Konuyla ilgili zihinsel huzursuzluklar oluşabilir. Gün içinde yenilenmeye içinde olabilirsiniz. Fikir aldığınız kişilerle tartışma yaşayabilirsiniz. Ortaklı para konuları gündeme gelebilir. Yönünüzü netleştirmek isteyebilirsiniz. Biten durumlar yaşanabilir. Akışta kalın.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Her şeyden bıkmış bir ruh hali içindesiniz. Sakın buna müsade etmeyin. Pes edeceğiniz her işiniz için ilerde pişmanlık yaşama ihtimaliniz var.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca sosyalliğiniz ve enerjiniz artarken, eğitimlere gidebilir, yakın çevrenizle görüşmeler yapabilir, arkadaşlarınız ve tanıdıklarınızla keyifli zaman geçirebilir, kalabalık ortamlarda, davetlerde yer alabilirsiniz. İletişim ve haberleşme konusunda şanslarınızın olduğu bugün ayrıca sizi keyiflendirecek yolculuklara çıkabilirsiniz. Akşam saatlerinde ilişkilerinizde ve iletişim alanında geçici olarak mesafe, engellenme ve duyguların tam olarak anlatılamaması gibi etkiler sunan bir enerjiden geçeceksiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gün içinde hızla harekete geçme isteğiniz çok yüksek olacak. Sevdi- ğiniz insana karşı anlayışlı olmaya özen gösterin. Çabuk ve hızlı hareket etmek istemeniz nedeniyle birbirinize karşı sinirli olabilirsiniz.