Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

17.08.2015 tarihli Yay burcu yorumu

Bugün dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz. Estetik, güzellik, gençlik ve bakım ürünleri ile ilgilenebilirsiniz. Güzellik ve sağlık konularına yönelik en son gelişmeleri araştırabilir ve konu hakkında bilgisi olan kişiler ile görüşebilirsiniz. Özellikle farklı kültürlerin estetik ve güzellik anlayışı ilginizi çekebilir. Ayrıca ilginç organizasyonlara ve farklı kişilerin bir araya geldiği kalabalık toplantılara katılabilirsiniz ve cemiyetinizi genişletebilirsiniz. Saygın çevrelerde bulunmak ve yabancı ortamlarda dolaşmaktan keyif alacaksınız. Yabancı ülkelere seyahat programları yapabilirsiniz.

Yay burcunun bugün genel durumu

Özel yaşamınızda sizi huzursuz eden ufak bir detay ile ilgilenebilirsiniz. Bu konuyla ilgili çözüm bulma konusunda kararlı olacak, sonunda da hedefinize ulaşacaksınız. Kendinize güvenin ve kararlılığınızı kaybetmeyin.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Hoşlanmadığınız detaylarla uğraşma işini bir süreliğine bir başkasına devredebilirsiniz. Büyük düşünmek, resmin genelini görmek ve büyük atılımlar için planlar yapmak isteyebilirsiniz.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Güçlü bir enerjiniz var ve bugün her şeyi kendi gözlem çerçeveniz içinde değerlendiriyorsunuz. Bugün, duygularınızı kontrol etmelisiniz. Ani gelişen şartların menşei olmak istemiyorsanız, öfkeler ve iddialar konusunda denetimli gitmelisiniz. Yeni başlangıçlar yapmanız içim çıkan fırsatları, kendi değerlerinizle karşılaştırabilirsiniz.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Çok sayıda yaratıcı ve işe yarar fikriniz var. Aralarından bazıları yaşamsal değişikliklere dahi sebep olabilir.

En önemlisi ise, çok yakında bu yararlı ve hayati farklılıklara sebep olabilecek fikirlerinizi uygulama fırsatı bulabileceksiniz muhtemelen. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Resmi ve kurumsal işlerle uğraşabileceğimiz, detaylı işlere yatkın, sistemli hareket edebileceğimiz bir gündeyiz. Gün, doktor randevuları, sağlık başlıklı işler, muhasebe, bilgisayar işleri için uygundur. Mide hassasiyetleri yaşanabilir. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iş hayatınızda daha fazla sorumluluk altına girebilirsiniz. İşlerinizi yoluna koymak için çaba sarf edebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara yön kazandırmak isteyebilirsiniz. İlişkilerinizde kısıtlandığınızı hissedeceğiniz zamanlar var. Gün içinde arkadaşlarınızla zaman geçirmek size iyi gelebilir. Destek göreceğiniz konular olabilir.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İÇSEL gücünüzü ve mantığınızı doğru kullanabileceğiniz bir gün. Sürpriz olaylara karşı yapıcı bir tutum içinde olacaksınız.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca etkin olan Ay Merkür 120 si ile ruhsal ve fiziksel olarak kendinizi yüksek enerjide ve pozitif hissedeceğiniz, düşündüğünüz her şeyin daha kolay gerçekleştiği, işlerinizi tanıtmak, aşk hayatınızda mutluluğu daha yoğun hissetmek partnerinizle tatil planı yapmak ve eğlenceli ortamlarda bulunmak için harika bir günde bulunuyorsunuz. Akşam saatlerinde etkin olan Ay Güneş uyumu aşk hayatınızda uyumu, romantizmi ve sevgi ile paylaşımları arttırıyor.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kariyerinizle ilgili konuşmalar ve görüşmeler hızlanırken, karşınıza gelecek fırsatlarda mükemmelliyetçi davranmak isteyeceksiniz. Biraz esnek olmaktan zarar gelmez. Özel hayatınızı daha çok sosyal ortamlarda yaşayacaksınız.