Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

18.05.2016 tarihli Yay burcu yorumu

Yoğun duygular ile güne başlayabilirsiniz fakat aklınız ile duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız. Meydana gelen olayları gözden geçirebilir ve eski projelerinizi hatırlayabilirsiniz. Endişelerden uzaklaşıp dikkatinizi isteklerinize yönelteceksiniz ve kararlı tavırlarınız ile çevrenizdeki kişileri etkileyeceksiniz. Çeşitli organizasyonlara katılabilirsiniz. Ekip çalışmaları ve arkadaşlarınız ile birlikte yapacağınız programlar keyfinizi yerine getirecek. Hareket halinde olmak ve isteklerinizi ortaya koyabileceğiniz ortamlarda bulunmak kendinizi güçlü hissetmenize yardımcı olacak. Kendinize olan güveniniz yükseliyor.  

Yay burcunun bugün genel durumu

İnsanlarla iletişim kurmakta oldukça rahat olacağınız bir gündesiniz. Söylediklerinizi kolay anlayacaklardır. Yanlış anlaşılmaktan korkmayın ve kendinizi özgürce ifade edin.

Yay Burcu Kariyer Durumu

İş arkadaşlarınızla bir araya gelip belli bir konu üzerinde fikir alışverişi yapabilirsiniz. Ortaya atılan ilginç fikirleri bir araya getirerek iş yaşamında değerlendirmeye yönelebilirsiniz.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün farkında olmadığınız olaylardan dolayı stresler yaşayabilirsiniz. Bazı olaylar göründüğünden daha farklı olabilir. Sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmeye çalışırken detaylar içinde kalabilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Kendi iç dünyanıza çekilebilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Duygularınız güçlü ve başkalarının desteğini de hak ediyorsunuz. İyimser havanız çevrenizde sevilmenize neden oluyor. Bugünlerde işi fazla kafanıza takıyorsunuz.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

13.00’a kadar olan dönemde yeteneklerinizi ve isteklerinizi en iyi şekilde sergileyebileceğiniz, ilişkilerinizde güveninizin ve sevginizin arttığı, iş hayatınızda başarılı görüşmeler gerçekleştirip, finansal anlamda artıya geçebileceğiniz bir süreç sözkonusu iken, 13.00’dan sonraki zaman diliminde sosyal etkinliklerde yer alabilir, seyahatler yapabilir, arkadaş çevrenizle görüşebilir ve özel yaşamınızda etkili paylaşımlarda bulunarak, birlikte eğlenceli ve kalabalık ortamlarda yer alabilirsiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal çevrenizde ortaklarınızla veya sevdiğiniz kişiyle keyifli aktiviteler devreye girebilir. İnsanlarla uyumlu olmayı başaracaksınız. Bu dönemde iş alanlarınızı boşlamamaya özen gösterin.