Yay burcu

Günlük Yay Burcu Yorumu

18.06.2015 tarihli Yay burcu yorumu

Gelişmeler sizi heyecanlandıracak ve güne keyifli başlayacaksınız. Uzun zamandır görmediğiniz ve hatta neredeyse unuttuğunuz ski arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz. Uzaklarda yaşayan akrabalarınız ziyaretinize gelebilir. Ayrıca bugün sürpriz karşılaşmalar ve davetler sizi heyecanlandıracak. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde eskiden yaptığınız ve unuttuğunuz projelerinizi hatırlamanız mümkün. Eski fikirlerinizi güncelleyebilir ve projelerinizi gözden geçirebilirsiniz. Erkek arkadaş ve akrabalarınız sizi destekleyecek.

Yay burcunun bugün genel durumu

Beklenmedik anda bazı insanlarla tanışabilir ve bu kişilerin teklifleri ile hobi gibi bir uğraşınızı gelir kapısı haline getirme şansını yakalayabilirsiniz. Böylesi bir şansı en iyi şekilde değerlendirmelisiniz.

Yay Burcu Kariyer Durumu

Bugün, iş hayatındaki tehlikeli engelleri aşmanız, riskleri ortadan kaldırmanız ana konular arasındaki yerlerini alabilirler. Bunun yaratacağı motivasyon sayesinde enerjinizin de arttığını görmeniz mümkündür.

Yay Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için ektiğinizi biçme zamanı. Bu sizi kariyer ve sağlık açısından özellikle sevindirecektir. Para durumunuz iyiye gidebilir. Geçmişle alakalı borçlarınızdan ötürü bir ihtarname almanız mümkün. Korku kapılarınızı artık kapatıyorsunuz.

Yay Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün parasal gereksinmelerinizi karşılayacak yeni alanlar keşfetmek isteyebilirsiniz. Duygusallığın size prestij kaybettireceğini düşünerek, olayları fazla abartmadan geçiştirmek tarzınız olabilir. Sistemli hareket etmenin avantajını akşam saatlerinde göreceksiniz. Yakın dostlarınızdan alacağınız haberler sizi sevindirecektir.

Yay Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişilerin bazı tavırlarına şüpheyle yaklaşıyor olabilirsiniz. Ancak, uzlaşmacı olmak ve sonuç almak adına, bazı delillere ulaşmadan şüpheleri bir kenara bırakmanız veya karşı tarafa hissettirmeden uzlaşma sağlamaya çalışmanız daha doğru olacaktir.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcundaki Ay duygusallık, duyarlılık ve maneviyat duygularını ön plana çıkartıyor. Ev ve aileye ayırılan zaman artabilir. Hazır Ramazan ayı da başlıyorken, birbirimizi daha iyi anlamaya çalışmak, sevgi ve şefkatle yaklaşmak, ihtiyaç sahiplerine el uzatmak için uygun koşullar bulabiliriz. Akşam saatlerinde hayalgücümüz yüksek. …

Yay Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yeni ufuklara açılmak için hevesli olacağınız bir gündesiniz. Yeni şeyler öğrenmek için önünüze farklı yollar çıkabilir. Uğraştığınız işlerde ani değişiklikler yaşayabileceğiniz zamanlar var. Başkalarına duyarlı davranabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Hareket halinde olabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kendinizi ifade ederken gerginlik hissedebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren uğraşlar sizi rahatlatabilir. Ani parlamalara karşı dikkatli olmalısınız.

Yay Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerinden itibaren seyahatler, görüşmeler ve iletişim konusunda fırsatlara açık bir enerjiden geçeceksiniz. Özel hayatınızda yeni insanlarla tanışabilir, varolan ilişkilerinizde iletişimi ve görüşmelerinizi arttırabilir, sizi mutlu edecek etkinliklerde yer alarak, kendinizi ve enerjinizi yüksek hissedebilirsiniz.

Yay Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa para alanlarınızdaki konulara veya işlere bakış açınız önem kazanıyor. Para dengenizi iyi oturtmanız gerekecek. Sezgileriniz giderek güçleniyor. Ailevi işlerinizi tamamlamanın vakti geldi.